Z Perspektywy Piękna

Z Perspektywy Piękna Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczy niczego. -Rut

Kasia przyszła na sesję z konkretną wizją — pełną pomysłów, stylizacji i klimatu, który chciała stworzyć. Dla mnie było ...
25/11/2025

Kasia przyszła na sesję z konkretną wizją — pełną pomysłów, stylizacji i klimatu, który chciała stworzyć. Dla mnie było to wyzwanie, ale też ogromna przyjemność. Taka współpraca uczy, rozwija i przypomina, po co właściwie robi się zdjęcia.
Jestem wdzięczna, że to właśnie ja mogłam zatrzymać ten wyjątkowy moment dla niej.

Ta sesja była prezentem urodzinowym, który Kasia podarowała samej sobie — i uważam, że to jeden z piękniejszych prezentów, jakie można sobie sprawić. Sama kiedyś zrobiłam to samo i wiem, jakie to ważne doświadczenie i fajna pamiątka.

Powstało wiele różnorodnych kadrów, a Kasia to niesamowita kobieta — spokojna, świadoma, z wewnętrzną klasą i opanowaniem. Budzi sympatię, a jednocześnie ma profesjonalne podejście, które bardzo doceniam.

Jestem bardzo zadowolona z efektów tej sesji 👌
dziękuję 😘

A sesja odbyła się w pięknym miejscu 💚

Ada marzyła o zdjęciu z kwiatami. I wcale się nie dziwię, sama mam takie😁 Coraz częściej kobiety decydują się na taki ka...
11/06/2023

Ada marzyła o zdjęciu z kwiatami. I wcale się nie dziwię, sama mam takie😁 Coraz częściej kobiety decydują się na taki kadr, ale z takimi bzami to jeszcze nie widziałam😍! Mam to szczęście, że w rodzinnym ogrodzie kwitną bzy i mogłyśmy wziąć tyle ile dusza zapragnie🥰

Ach co to była za sesja 😍Początkowo miała być plaża , potem prognoza pogody zapowiadała pochmurne niebo i kilkanaście st...
10/06/2023

Ach co to była za sesja 😍
Początkowo miała być plaża , potem prognoza pogody zapowiadała pochmurne niebo i kilkanaście stopni.
Dzień przed sesją zmiana planów na studio, ale wyszło tak piękne słońce, że nie mogłam odpuścić i udało nam się zrobić jeszcze kilka zdjęć i to piękne, sielskie ujęcie🥰.
Ada to urodzona modelka, wszystko idealnie robiła tak jak chciałam❤️. A Paweł to oaza spokoju , cierpliwie czekał i też pozował bez zarzutu👌.

AUTOPORTRETMusiałam wyjść ze swojej strefy komfortu, by zrobić to zdjęcie, ale bardzo spodobał mi się pomysł z kwiatami....
27/05/2022

AUTOPORTRET

Musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu, by zrobić to zdjęcie, ale bardzo spodobał mi się pomysł z kwiatami.

Jak wam się podoba taka forma nagości zakrytej?

Chciałam też się pochwalić, że już niedługo urodzi się nasz drugi synek ❤️

Moja Rodzina ❤
03/01/2022

Moja Rodzina ❤

Ach co to była za sesja! Laura to bardzo żywe dziecko😅 Jest nie do zatrzymania! Zazdroszczę jej tej energii i radości. N...
16/09/2021

Ach co to była za sesja! Laura to bardzo żywe dziecko😅 Jest nie do zatrzymania! Zazdroszczę jej tej energii i radości. Na szczęście udało mi się "złapać" ją w kilku momentach ❤️.

Po roku urlopu macierzyńskiego wracam do pracy!😀Pierwsza sesja już za mną. Kornela dostała sesję w prezencie.Dziękuję za...
10/09/2021

Po roku urlopu macierzyńskiego wracam do pracy!😀
Pierwsza sesja już za mną. Kornela dostała sesję w prezencie.
Dziękuję za zaufanie!❤️

To moje ulubione ujęcia z tej sesji.
Jak wam się podoba?

Jeszcze trochę słońca będziemy mieć w tym tygodniu, także zapraszam na sesję w plenerze😊.

Nasz piękny synuś już ma ponad miesiąc🥰 Ten czas tak szybko płynie! Z jednej strony nie mogę się nacieszyć tym jaki jest...
26/09/2020

Nasz piękny synuś już ma ponad miesiąc🥰 Ten czas tak szybko płynie!

Z jednej strony nie mogę się nacieszyć tym jaki jest malutki, jak słodko śpi, jaką ma mięciutką skórę, a z drugiej strony nie mogę się doczekać, jak już będzie z nami gaworzył, uśmiechał się i odkrywał świat.

Też tak macie??

Razem z Kamilą nosiłyśmy dzieciątka pod sercem w tym samym czasie❤️.Umówiłyśmy się i z wielkimi brzuchami w upał, i plag...
17/09/2020

Razem z Kamilą nosiłyśmy dzieciątka pod sercem w tym samym czasie❤️.

Umówiłyśmy się i z wielkimi brzuchami w upał, i plagę komarów, zrobiłyśmy sobie nawzajem zdjęcia na pamiątkę ☺️

Kamila najbardziej chciała zdjęcia w słonecznikach i jest to jedno z moich ulubionych zdjęć 🥰

Obczajcie profil Kamili na Instagramie, robi śliczne rzeczy dla dzieci na szydełku.

Moja hiszpaneczka 😍
28/05/2020

Moja hiszpaneczka 😍

Mama – jedyna osoba na świecie, która kocha tak, jak nikt nigdy nie pokocha.Już niedługo dołączę do tego pięknego grona ...
26/05/2020

Mama – jedyna osoba na świecie, która kocha tak, jak nikt nigdy nie pokocha.

Już niedługo dołączę do tego pięknego grona :)

Mamuśki mam nadzieję, że nie tylko dzisiaj czujecie się wyjątkowo!

Adres

Zielona Góra

Telefon

+48500035910

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Z Perspektywy Piękna umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Z Perspektywy Piękna:

Udostępnij

Kategoria