29/12/2024
Drodzy,
rok 2024 był dla mnie przełomowy❗️ To wszystko za sprawą mieszkańca tego brzucha. W lipcu powiększyła nam się rodzina 👶
Niestety czas oczekiwania wiązał się z komplikacjami zdrowotnymi, dlatego w ostatnich kilkunastu miesiącach nie podejmowałam się zleceń fotograficznych.
Na szczęście Oli jest już z nami, a ja od wiosny 2025 wracam do fotografowania. Dlatego jeśli macie ochotę na naturalną sesję rodzinną, zapraszam :) Przypominam, że wykonuję też reportaże z chrzcin oraz wieczory panieńskie. I na koniec NOWOŚĆ. Niebawem opublikuję ofertę na MINI REPORTAŻE ŚLUBNE.
Do zobaczenia na sesjach 📷
P. ❤
P.S. Autorką tego pięknego zdęcia jest Magdalena Laszczak