Xtream Studio Fotografia i Film

Xtream Studio Fotografia i Film blog: www.xtream-studio.blogspot.com Zapraszamy do obejrzenia naszego Portfolio ślubnego oraz Bloga.

Ekscytująca, artystyczna fotografia ślubna, tworzenie filmów pełnych emocji, uwiecznianie niepowtarzalnych momentów Waszego życia to nasz cel. Pragniemy aby zapisane przez nas wspomnienia były nieprzemijalne, aby pozostały w Waszych sercach przez długie lata, byście mogli wciąż na nowo przeżywać tę piękną historię. Jesteśmy małżeństwem, fotografem i kamerzystą, którzy mają niesamowite szczęście iż

mogą wspólnie dzielić swoje największe pasje, dzięki temu jesteśmy zespołem, który wspiera się nawzajem a także wspólnie mobilizuje do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu. Zarówno w filmie jak i w fotografii kładziemy nacisk na jakość materiału, selekcję tylko najlepszych ujęć, przejrzyste kadrowanie, spójną kolorystykę, uwiecznianie wielu detali a także dobór odpowiedniej muzyki, nie posługujemy się gotowymi szablonami czy schematami podczas montażu, każdy film montowany jest indywidualnie. Oferujemy Państwu kompleksową usługę fotografii ślubnej oraz wideofilmowania podczas dnia ślubu od przygotowań,ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego na plenerze kończąc. Pracujemy na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego i innych, m.in. w miastach: Babimost, Nowogród Bobrzański, Czerwieńsk, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Żary, Nowa Sól, Sulechów, Zielona Góra oraz inne.

Czas komunii w pełni, jeśli nie masz prezentu bądź chciałbyś uwiecznić cudowne chwile zapraszam do współpracy.Możliwe Vo...
15/05/2024

Czas komunii w pełni, jeśli nie masz prezentu bądź chciałbyś uwiecznić cudowne chwile zapraszam do współpracy.
Możliwe Vouchery na sesję jako prezent.

🌻🌻🌻
29/08/2023

🌻🌻🌻

Kochani to już koniec sesji świątecznych w tym roku. Bardzo dziękuję wszystkim tym, z którymi mogłam się zobaczyć i wspó...
23/11/2021

Kochani to już koniec sesji świątecznych w tym roku. Bardzo dziękuję wszystkim tym, z którymi mogłam się zobaczyć i wspólnie stworzyć piękne ujęcia.
Moja aktywność w studiu nieco się zmniejszy, ze względu na braki czasowe.
A poniżej piękna mamusia z córeczką i nieco humorystyczny akcent, jaki klientka wybrała do swojej kolekcji zdjęć :)
Uwielbiam takie spontaniczne minki i moja córka również co roku ma kilka podobnych ujęć :D

Basia
11/11/2021

Basia

Takie trzy gwiazdeczki zawitały u mnie na sesji a rodzice skusili się na specjalne ujęcie tylko we dwoje
09/11/2021

Takie trzy gwiazdeczki zawitały u mnie na sesji a rodzice skusili się na specjalne ujęcie tylko we dwoje

Zobaczcie jakie Słodziaki zawitały u mnie na sesji. Nadążenie za taką ekipą to nie lada wyzwanie zarówno dla fotografa j...
29/10/2021

Zobaczcie jakie Słodziaki zawitały u mnie na sesji. Nadążenie za taką ekipą to nie lada wyzwanie zarówno dla fotografa jak i rodziców :D Wszystko takie błyszczące i fajne a tu trzeba pozować do zdjęć :D Ale w ten szybkiej szalonej akcji udało się uchwycić piękne uśmiechy maluchów.
Dobra wiadomość jest taka, że na granatowej scence również możemy wykonać wspólne ujęcie

Na reszcie, przedstawiam Wam świąteczne scenerie w akcji.To było trudnych kilka tygodni, lecz efekt końcowy wynagradza w...
19/10/2021

Na reszcie, przedstawiam Wam świąteczne scenerie w akcji.
To było trudnych kilka tygodni, lecz efekt końcowy wynagradza wszystko. Już za tydzień widzimy się w studio :D

18/10/2021

W tym roku złoto króluje w jasnej rodzinnej scenie oraz granatowej. Jeśli chcecie zaszaleć z eleganckim ubiorem to scenki są właśnie dla Was. Niebawem wrzucę trochę kadrów z testów z moją Ukochaną modelką.
A tymczasem przypominam jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Po rezerwacji proszę nie zapominajcie o wpłacie zadatku by rezerwacja była aktualna.
To jak widzimy się niebawem? :)

Druga a właściwie pierwsza bo rodzinna i dziecięca scenka świąteczna, którą ułożyłam sobie w głowie jest jeszcze pięknie...
13/10/2021

Druga a właściwie pierwsza bo rodzinna i dziecięca scenka świąteczna, którą ułożyłam sobie w głowie jest jeszcze piękniejsza niż sobie wyobrażałam, jeszcze trochę dodatków, światełek drobiazgów i chyba tu zamieszkam 😅😂
Kochani, ze względu na dość ograniczony czas ostatnio, na Bookingu udostępnione są już ostatnie terminy na sesję i nie przewiduję już więcej bo nie dam rady czasowo.
Chcę się z Wami spotkać w studiu więc rezerwujcie puki jeszcze jest taka możliwość.
Do zobaczenia!

Robi się klimacik 😍Granatowo-złota scenka narożna z piękną zdobioną bramą. Nie mogę doczekać się na jej testy a na samą ...
08/10/2021

Robi się klimacik 😍
Granatowo-złota scenka narożna z piękną zdobioną bramą. Nie mogę doczekać się na jej testy a na samą myśl serce bije szybciej :D
Jeszcze trochę dodatków i będzie gotowa.

Kolejna jasna sceneria również "in progress" :D
Testy niebawem zaglądajcie :)
Nadal można zapisać się na sesję jest jeszcze trochę wolnych miejsc.

Link do rezerwacji:
https://xtream-studio.mafelo.net/book

🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁Kochani zanim wpadniemy w wir sesji świątecznych mam dla Was super propozycję zrobienia pięknych naturalnych...
05/10/2021

🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁
Kochani zanim wpadniemy w wir sesji świątecznych mam dla Was super propozycję zrobienia pięknych naturalnych jesiennych kadrów w plenerze.
Może to być sesja kobieca, dziecięca a także rodzinna, zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.
Przy zamówieniu takiej sesji jesiennej wraz z sesją świąteczną przewidziany jest super rabacik :D
🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁

🌲🌲🌲Zapisy na Mini Sesję Świąteczną🌲🌲🌲Gdzie: Studio w Zielonej GórzeKiedy: Od 23 października - 21 Listopada* 5 Ujęć cyfr...
28/09/2021

🌲🌲🌲Zapisy na Mini Sesję Świąteczną🌲🌲🌲

Gdzie: Studio w Zielonej Górze
Kiedy: Od 23 października - 21 Listopada

* 5 Ujęć cyfrowych + druk 15x23cm w kwocie 180zł (+ 1 dodatkowe ujęcie dla stałych klientów)

* 7 Ujęć cyfrowych + druk 15x23cm w kwocie 220zł (+ 1 dodatkowe ujęcie dla stałych klientów)

* 10 Ujęć cyfrowych + druk 15x23cm w kwocie 300zł (+ 1 dodatkowe ujęcie dla stałych klientów)

Rezerwacja terminu w niedzielę jest za dopłatą +30zł do każdego z pakietów.
Stały klient to taki, który był minimum na dwóch sesjach fotograficznych u mnie.
W celu rezerwacji terminu sesji konieczna jest wpłata zadatku w kwocie 100zł w ciągu 3 dni.

Sesja przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia, będzie możliwość wykonania ujęcia rodzinnego, dzieci które nie siedzą samodzielnie mogą być sfotografowane na rękach u rodziców.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie ✉️.

Adres

Zielona Góra
65-001

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Xtream Studio Fotografia i Film umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Xtream Studio Fotografia i Film:

Udostępnij

Kategoria