Sandra Nowak Fotografia

Sandra Nowak Fotografia Kocham portrety. Spytaj o cenę za sesję, na pewno się dogadamy :) "Niewiele osób w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, co to jest – time for photo. (...) "

Modelka poświęca swój czas fotograf również, taki układ jest idealny w momencie kiedy modelka i fotograf są początkujący, ale nigdy w przypadku kiedy raczkująca modelka pisze do bardzo doświadczonego fotografa, bądź odwrotnie, gdy fotograf pisze do modelki, która ma większe doświadczenie.Dorobek można ocenić po portfolio, co jest dość trudne, bo każdy ma inny gust i laikowi zdjęcia się podobają lu

b nie, nie zauważa techniki i wieloletniego warsztatu jaki reprezentują zdjęcia fotografa, dlatego proszę Was nim napiszecie do fotografa zastanówcie się czy jesteście w stanie wnieść coś do jego portfolio, bo jeśli nie, to nawet nie pytajcie o sesję TFP, tylko zapytajcie o cenę sesji zdjęciowej. Wbrew pozorom wielu świetnych fotografów nie ma cen z kosmosu.

Ostatnio nie daje o sobie znać, ale ciągle tu jestem i robię to co kocham ! :)
27/08/2017

Ostatnio nie daje o sobie znać, ale ciągle tu jestem i robię to co kocham ! :)

Nie mogę się zdecydować, może Wy pomożecie? :) Kolor czy b&w?
14/05/2017

Nie mogę się zdecydować, może Wy pomożecie? :) Kolor czy b&w?

Zawsze pozytywnie nastawiona do życia, Ola :)
17/03/2017

Zawsze pozytywnie nastawiona do życia, Ola :)

Idzie wiosna, czas się obudzić :)
16/03/2017

Idzie wiosna, czas się obudzić :)

Dziś zbliżymy się trochę do XIX wieku kiedy to toczki(nakrycie na glowie) były modne w Europie :)Klimat zdjęcia trochę p...
16/01/2017

Dziś zbliżymy się trochę do XIX wieku kiedy to toczki(nakrycie na glowie) były modne w Europie :)
Klimat zdjęcia trochę przypomina mi mroźną Rosję, a Wam? 

Zima też jest piękna :) Tak zaczynam rok 2017.Na zdjęciu: Agnieszka
10/01/2017

Zima też jest piękna :) Tak zaczynam rok 2017.
Na zdjęciu: Agnieszka

Na takie zjdęcia wyjdę z ciepłego studia zawsze ! Zapraszam chętnych :)
18/12/2016

Na takie zjdęcia wyjdę z ciepłego studia zawsze ! Zapraszam chętnych :)

Zimno i wietrznie na dworze to trzeba się chować w ciepłym studio :)Modelka: Patrycja
11/12/2016

Zimno i wietrznie na dworze to trzeba się chować w ciepłym studio :)
Modelka: Patrycja

Ola zrobiła sobie prezent na Mikołajki :) Dzięki temu te Mikołajki pozostaną na długo w jej pamięci :)
07/12/2016

Ola zrobiła sobie prezent na Mikołajki :) Dzięki temu te Mikołajki pozostaną na długo w jej pamięci :)

U  mnie jesień już dobiegła końca, zaszywam się w studio gdzie zapraszam na sesje :)
24/11/2016

U mnie jesień już dobiegła końca, zaszywam się w studio gdzie zapraszam na sesje :)

Piękna polska jesień :)
26/10/2016

Piękna polska jesień :)

Jesień, piękna jesień...Zapraszam serdecznie na zdjęcia, to idealny czas na uwiecznienie tej pięknej pory roku.A na zdję...
19/10/2016

Jesień, piękna jesień...
Zapraszam serdecznie na zdjęcia, to idealny czas na uwiecznienie tej pięknej pory roku.
A na zdjęciu Dorota :)

Adres

Zielona Góra

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sandra Nowak Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria