03/05/2026
Kochani! Już za tydzień ruszamy z najpiękniejszymi mini sesjami w całym roku!
Chodzi oczywiście o sesje Mommy&Me 🤍 🤍 🤍
Sesje pełne ciepła, czułości i tych niezapomnianych momentów, które warto upamiętniać. Właśnie takie jak to zdjęcie - szczere, naturalne i przepełnione miłością.
To Wasza okazja, aby zatrzymać w kadrze to, co najważniejsze 💞💞
A Ja mam dla Was z tej okazji niespodziankę! Konkurs, w którym do wygrania jest sesja zdjęciowa z okazji Dnia Mamy w Rudera Studio
Co trzeba zrobić, by wziąć udział❓
1. Polubić 👍🏻 stronę .laszczak.fotografia (jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił)
2. W komentarzu pod postem zaprosić 3️⃣ znajomych do konkursu
3. Udostępnić post na swoim profilu
Czas realizacji sesji 10.05.2026r godziny poranne.
Wyniki ogłoszę 07.05.2026r.
Ps. Wygraną sesję możemy wykonać jako sesję rodzinną, ciążową, z partnerem czy nawet kobiecą. Zapraszam do zabawy!
Powodzenia!
❤️🩷🧡💛💚💙🩵💜