Anna Dettlaff - fotografia

Anna Dettlaff - fotografia Sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce i rodzinne. ŻELISTRZEWO tel. 506-836-371

Witajcie :)Nie było mnie tu niemalże 7 miesięcy, a wydaje mi się jakby to była chwilka mała. U mnie i mojej rodziny wszy...
25/08/2024

Witajcie :)
Nie było mnie tu niemalże 7 miesięcy, a wydaje mi się jakby to była chwilka mała. U mnie i mojej rodziny wszystko w porządku. Choć przyznam szczerze, że życzyłabym sobie troszkę więcej wolnego czasu. Już za tydzień kończy się sezon turystyczny, w którym czynnie biorę udział i będę miała te uprawnione wolniejsze chwile. W związku z tym zwracam się do osób, u których zalega zaproszenie na sesję przed mój obiektyw, abyście pomyśleli nad wykonaniem sesji w nadchodzącym miesiącu, który podejrzewam będzie piękny.
Niestety wszystko wskazuje na to, że w tym roku sesji świątecznych nie będę miała możliwości wykonać pod dachem. Możliwe, że uda się coś innego. Jednakże dla maluszków będzie to nie komfortowe. w związku z tym, proszę nie nastawiajcie się na nią.

Jeśli zastanawiacie się jak mogą wyglądać Wasze zdjęcia zrobione o tej porze, to wstawiam Wam kilka zdjęć Antosi, które wykonaliśmy dobry tydzień temu.
Antosia świętowała swoje 5 urodziny, a ta sesja jest prezentem od jej rodziców właśnie dla Niej. Dodam tylko, że z Antosią o tej porze widzimy się już od 5 lat 😍 Niesamowicie przyjemne to uczucie 🥰

Wracając do zaproszeń, to zgłosić się na sesję mogą osoby, które otrzymały zaproszenie od listopada 2023 roku.

ps. Jeśli ktoś ma ochotę na sesję nie mając zaproszenia, piszcie śmiało, coś się dla Was znajdzie ;)

Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam moooocno 😘

Witam 😊Gdy Gabryś pojawił się w naszej rodzinie dwa lata temu, wiedziałam, że kiedyś nadejdzie właśnie dzisiejszy dzień....
01/02/2024

Witam 😊
Gdy Gabryś pojawił się w naszej rodzinie dwa lata temu, wiedziałam, że kiedyś nadejdzie właśnie dzisiejszy dzień. Przygotowywałam się na niego długo, choć nie wyeliminowało to u mnie emocji.

Do rzeczy…

Zdjęcia studyjne wykonuje w jednym z pomieszczeń mojego domu. Dom mam średniej wielkości, zaś rodzinę dużą, jest nas sześcioro. Każdy z chłopców chce mieć własny pokój, czuję się zobowiązana im to zapewnić. Czekają już dość długo, są coraz starsi, więc postanowiłam już z tym nie zwlekać.
Za miesiąc zacznę mały remont, a po nim nie będę miała miejsca w domu na studio. Nie chcę wynajmować pomieszczenia, bo to wiąże się z kosztami. Zawsze traktowałam fotografie jako zajęcie dodatkowe/pasje, nigdy nie traktowałam jak prace. I tak chcę, żeby zostało. Nie wiem jak się potoczy moje studyjne, fotograficzne życie, czy coś uda mi się wymyśleć i czy w ogóle będzie na to zapotrzebowanie. Czas pokaże.

Od marca 2024 roku będę wykonywać głównie sesje plenerowe. Tu dalej jest możliwość sesji urodzinowych. Jeśli chodzi o noworodkowe, to myślę aby przejść na sesje wykonywane u Was w domu. Sesje świąteczne – to z pewnością coś wymyślę, aby zachować Waszą i moją coroczną tradycję ❤️

W tej trudnej decyzji, jest też dużo wdzięczności za to, do czego doszłam dzięki Wam i Waszemu wsparciu. Nie osiągnęłabym też tego bez wyrozumiałości mojej rodziny. Dziękuje i liczę na zrozumienie mojej sytuacji.

Już na koniec, chciałabym powiedzieć Tym, którzy mają ważne zaproszenia na sesję do mnie (liczy się rok od otrzymania zaproszenia), że jeśli chcieliby wykonać sesje studyjne, to prosiłabym się do mnie zgłosić w tym miesiącu. Od marca będzie możliwość wykorzystania zaproszenia w plenerze 😉

Miłego dnia 😊

Dzień dobry :)Jeśli ktoś potrzebuje dziś ciepełka to śpieszę z jego ogromną dawką. Wojtuś i jego sesja noworodkowa 😍
08/01/2024

Dzień dobry :)
Jeśli ktoś potrzebuje dziś ciepełka to śpieszę z jego ogromną dawką.

Wojtuś i jego sesja noworodkowa 😍

Dobry wieczór :)Wracamy do normalności. Od teraz hasło przewodnie "byle do wiosny" 😁Ta sesja z założenia miała być 100% ...
03/01/2024

Dobry wieczór :)
Wracamy do normalności. Od teraz hasło przewodnie "byle do wiosny" 😁

Ta sesja z założenia miała być 100% naturalna, zwykła pamiątka. Udało mi się namówić na czarne tło i na sukienkę.
Prawda, że dobrze zrobiłam?

W roli głównej:
Ola i Mikołaj 😍

Szczęśliwego Nowego 2024 Roku!Jestem wdzięczna za to, że rok 2023 skończył się dla mnie i mojej rodziny w zdrowiu. Ciesz...
01/01/2024

Szczęśliwego Nowego 2024 Roku!

Jestem wdzięczna za to, że rok 2023 skończył się dla mnie i mojej rodziny w zdrowiu. Cieszę się, że wszystkie nowe doświadczenia były w większości pozytywne. W fotografii ten rok był ubogi, bo pozostałe zajęcia pochłaniały dużo mojej energii. Na szczęście w telefonie mam tuzin zdjęć, wykonanych nie do końca profesjonalnie. Strzałem w dziesiątkę okazały się sesje świąteczne.

W 2023 robiłam to co chciałam. Grzebałam w ziemi, jadłam swoje pomidory, kupiłam kury, zaczęłam zwiedzać świat i przeżyłam kilka fantastycznych koncertów. Dzieci są coraz starsze, a za tym idzie bardziej samodzielne. Przez to, coraz częściej mogę opuszczać swoje gniazdo. W 2023 nie zmieniłabym nic.

O czym marzę, myśląc o roku 2024? O tym, aby był tak łaskawy dla mnie jak jego poprzednik. Nie chciałabym żadnych rewolucji, bo tak jak jest teraz, jest IDEALNIE.

I tego Wam życzę. Osiągnijcie SWÓJ stan idealny i cieszcie się nim.
Tak jak Wy chcecie, a nie jak chcą tego inni.

Udanego 2024 Roku 😘

Dzień dobry 😊Kończąc Nasze Swiąteczne odliczanie chciałabym serdecznie podziękować tym, którzy wybrali mnie na swojego f...
23/12/2023

Dzień dobry 😊
Kończąc Nasze Swiąteczne odliczanie chciałabym serdecznie podziękować tym, którzy wybrali mnie na swojego fotografa. Dziękuje również mojemu mężowi i rodzinie za pomoc w zorganizowaniu sesji i za wyrozumiałość wtedy, gdy musiałam je dla Was obrobić.

W tym miejscu chciałabym złożyć życzenia z okazji Świąt: Wam drodzy klienci, mojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym oraz wszystkim innym, których znam i których nie znam.

Życzę Wam dobroci w sercu, takiej która buduje bezinteresowne pomoce i która nie pozwala krzywdzić innych osób. Życzę rozumu, który pozwala podejmować roztropne decyzje i podpowiada w którą stronę pójść, by sprawy układały się pomyślnie. Życzę zdrowia, które pozwoli cieszyć się życiem Wam i Waszym bliskim, a na koniec życzę prawa mądrego, które pomaga a nie krzywdzi.
Cieszcie się wolnym czasem, który Nas czeka. Ja mam taki zamiar 😉

Dzień dobry :) Przyznam się Wam, że gdy szukam zdjęć do publikacji to mam nie lada wyzwanie. Trudno jest mi wybrać te 4-...
22/12/2023

Dzień dobry :)
Przyznam się Wam, że gdy szukam zdjęć do publikacji to mam nie lada wyzwanie. Trudno jest mi wybrać te 4-5 zdjęć. Gdy już wybiorę, to buzia mi się cieszy, że macie dzięki mnie taką pamiątkę. Naprawdę sama Wam zazdroszczę 🙃

Ola, Tomek, Lilka i Zuzia 😍

⛄🎅🎄⭐️❄️⛄🎅🎄⭐️❄️

1 dzień do Świąt

Witajcie, już się zbliżamy do końca naszego odliczania ☺️Dziś jeszcze wysyłam Wam słodkie kadry 😉Jagoda, Paweł, Gabrysia...
21/12/2023

Witajcie, już się zbliżamy do końca naszego odliczania ☺️
Dziś jeszcze wysyłam Wam słodkie kadry 😉

Jagoda, Paweł, Gabrysia i Emilka 😍

⛄🎅🎄⭐️❄️⛄🎅🎄⭐️❄️

2 dni do Świąt

Witajcie :)Powiem Wam szczerze, że najbardziej na sesjach świątecznych rozczulają mnie bobasy. Ich ciekawość i zainteres...
20/12/2023

Witajcie :)
Powiem Wam szczerze, że najbardziej na sesjach świątecznych rozczulają mnie bobasy. Ich ciekawość i zainteresowanie tym co przygotowuje na sesję jest ogromna, czasem nawet nie są wstanie oderwać wzroku od choinki pełnej migających światełek 🥰
Sami zobaczcie przykład sesji z bobaskiem ;)

Jadzia, Piotr i mała Madzia😍

⛄🎅🎄⭐️❄️⛄🎅🎄⭐️❄️

3 dni do Świąt

Dzień dobry :)Dziś z samego rana 😊Ale to tylko dobrze, bo macie więcej czasu, żeby się napatrzeć na dzisiejsze kadry w n...
19/12/2023

Dzień dobry :)
Dziś z samego rana 😊Ale to tylko dobrze, bo macie więcej czasu, żeby się napatrzeć na dzisiejsze kadry w naszym odliczaniu do świąt 🥰
Monika, Błażej i Stanisław 😍

⛄🎅🎄⭐️❄️⛄🎅🎄⭐️❄️

4 dni do Świąt

Adres

Ulica Żytnia 15
Zelistrzewo
84-100

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Anna Dettlaff - fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Anna Dettlaff - fotografia:

Udostępnij

Kategoria