25/08/2024
Witajcie :)
Nie było mnie tu niemalże 7 miesięcy, a wydaje mi się jakby to była chwilka mała. U mnie i mojej rodziny wszystko w porządku. Choć przyznam szczerze, że życzyłabym sobie troszkę więcej wolnego czasu. Już za tydzień kończy się sezon turystyczny, w którym czynnie biorę udział i będę miała te uprawnione wolniejsze chwile. W związku z tym zwracam się do osób, u których zalega zaproszenie na sesję przed mój obiektyw, abyście pomyśleli nad wykonaniem sesji w nadchodzącym miesiącu, który podejrzewam będzie piękny.
Niestety wszystko wskazuje na to, że w tym roku sesji świątecznych nie będę miała możliwości wykonać pod dachem. Możliwe, że uda się coś innego. Jednakże dla maluszków będzie to nie komfortowe. w związku z tym, proszę nie nastawiajcie się na nią.
Jeśli zastanawiacie się jak mogą wyglądać Wasze zdjęcia zrobione o tej porze, to wstawiam Wam kilka zdjęć Antosi, które wykonaliśmy dobry tydzień temu.
Antosia świętowała swoje 5 urodziny, a ta sesja jest prezentem od jej rodziców właśnie dla Niej. Dodam tylko, że z Antosią o tej porze widzimy się już od 5 lat 😍 Niesamowicie przyjemne to uczucie 🥰
Wracając do zaproszeń, to zgłosić się na sesję mogą osoby, które otrzymały zaproszenie od listopada 2023 roku.
ps. Jeśli ktoś ma ochotę na sesję nie mając zaproszenia, piszcie śmiało, coś się dla Was znajdzie ;)
Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam moooocno 😘