27/04/2026
Przyjechali na szybciutką sesję... szast prast i szybko polecieli dalej😄
Zuzia i Sebastian Zuzanna Szewczyk i Wrobel -pełni cudownej energii, roześmiani i mega sympatyczni- jakbym znała ich od zawsze❤
No i zobaczcie co udało mi się uchwycić!!!!!!😍😍😍📸
Oni dostali swoją sesję w prezencie w formie vouchera. Myślę ,że to był bardzo trafiony prezent.
A Ty? Czy nie chcesz podarować komuś bliskiemu takiego prezentu? A może prezent na sesję zdjęciową komunijną? Vouchery komunijne również posiadam w sprzedaży? To będzie coś wyjątkowego!!!!!
Kozieł Photography