31/03/2026
Szalone dwa dni zdjęciowe za Nami💪wraz z Rafał Urbański fotografia wykonaliśmy sesję "Graffiti" dla Szkoły Podstawowej nr 6😍 A o to efekt😍 I jak oceniacie...?🤔
P.s Natasza ❤️❤️❤️Piękna😍
Zapraszam Cię do mojego fotograficznego świata. Fotografuję miłość..emocje..ulotne chwile.
Zdunska Wola
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Marta Walisiak Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.