26/04/2026
Niedziela, zlot klasyków i taki klimat, że spokojnie mogłoby to być pod Pewexem w latach 80.
Trochę pogadać, trochę pooglądać i nagle człowiek ma wrażenie, że cofnął się w czasie.
𝙳𝚊𝚠𝚒𝚍👱🏼♂️𝚉𝚊𝚠𝚒𝚎𝚛𝚌𝚒𝚎🌍 𝘍𝘳𝘦𝘦𝘭𝘢𝘯𝘤𝘦𝘳🤳🏼
•ᴄʜʀᴢᴛʏ/ᴋᴏᴍᴜɴɪᴇ/ꜱʟᴜʙy
•ᴏꜱɪᴇᴍɴᴀꜱᴛᴋɪ/ɪᴍᴘʀᴇᴢʏ
•ʙɪᴢɴᴇꜱᴏᴡᴇ/ᴇᴠᴇɴᴛʏ
Zawiercie
42-400
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy FotoSzkło umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do FotoSzkło: