29/10/2025
To już jutro, czyli wernisaż wystawy fotograficznej moich prac związanych z Parkiem Krajobrazowym Góra św. Anny 😁 W imieniu swoim oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zapraszam jutro na godz. 17.00 🙂
Będzie to także okazja żeby porozmawiać i poznać także inne osoby, których również urzekł urok i piękno tego miejsca 🙂
Serdecznie zapraszam 😁
✨ To już jutro, 30 października, o godzinie 17:00! ✨
Wyjątkowa okazja – wernisaż wystawy fotografii Błażeja Duka! 📸
📸Fotografia Błażej Duk📸
📷 „W sercu Górnego Śląska, czyli piękno Góry św. Anny oraz walory krajobrazowo-kulturowe tego niezwykłego miejsca i okolic”
Góra św. Anny to wyjątkowe miejsce – cicha przystań, azyl, oaza w sercu Górnego Śląska.
To przestrzeń o niepowtarzalnym uroku, w której łączą się wartości przyrodnicze, duchowe i kulturowe.
Miejsce, gdzie natura spotyka się z historią, a krajobraz z duchowością.
Fotografie Błażeja Duka ukazują magię tego regionu – mgły spowijające wzgórza, majestatyczne panoramy, kapliczki wśród pól i ciszę świętego miejsca, która zachwyca o każdej porze roku. 🌄
🗓 30 października 2025 r. (czwartek)
🕔 godz. 17:00
📍 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 3
Niech ta wystawa będzie zaproszeniem do odkrycia na nowo tego, co tak blisko – a tak niezwykłe. 🌿✨
Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii, przyrody i śląskiego dziedzictwa!