10/07/2019
Słońce, przestrzeń, Tatry i zaangażowana para... czego chcieć więcej!!!
Jak to dobrze, że są jeszcze na Podhalu miejsca, w których w pełnym sezonie można pospacerować samotnie.
Olga, Javi... dziękuję!!!