Paulina Osińska Fotografia

Paulina Osińska Fotografia Fotografuję Wasze historie. Witaj w moim świecie bajkowej fotografii :)
Tworzę dla Was cudowne wspomnienia zapisane na zdjęciach. Pamiętaj!

Chwile, które zostają z Wami na zawsze 💕

📸 Fotografia Ciążowa, Dziecięca, Rodzinna, dla Par, Mama i ja, Kobieca, Komunijna oraz reportaże z przyjęć.

📍 Zaklików, Podkarpackie Mogę wykonać dla Was sesje:
- Ciążową
- Dziecięcą
- Rodzinną
- Sesje Studjną ART
- Mama i ja
- Komunijną
- Dla Par
- Roczkową / Urodznową
- Kobiecą
Wybierz która sesja najbardziej Ci odpowiada i mam nadzieję że widzimy się na sesji! Zdjęcia to najlepsza i najtrwalsza pamiątka na pokolenia.

🌸 PRZEDSPRZEDAŻ SESJI NA DZIEŃ MAMY - TYLKO 10 WOLNYCH MIEJSC! 🌸Są takie zdjęcia, do których wraca się przez całe życie ...
19/04/2026

🌸 PRZEDSPRZEDAŻ SESJI NA DZIEŃ MAMY - TYLKO 10 WOLNYCH MIEJSC! 🌸

Są takie zdjęcia, do których wraca się przez całe życie ...
Są takie zdjęcia, które po latach stają się najcenniejszą pamiątką w domu ...
Zdjęcia, które po latach mówią więcej niż tysiąc słów.
Zdjęcia, które Twoje dziecko kiedyś weźmie do ręki i powie:
,,Mamo, jakie to piękne". 💛

Dlatego otwieram LIMITOWANĄ PRZEDSPRZEDAŻ sesji z okazji Dnia Mamy - w specjalnej, promocyjnej cenie dostępnej tylko przez kilka dni.

🌿 Sesje ciążowe - zatrzymaj ten wyjątkowy czas oczekiwania na maluszka.
🌿 Sesje Mama i ja - pełne czułości i bliskości kadry tylko dla Ciebie i Twoich pociech.
🌿 Sesje Rodzinne - najpiękniejsza pamiątka dla całej rodziny.

To idealny moment, żeby stworzyć zdjęcia, które:
🌿 Będą wzruszać za 5, 10, 20 lat.
🌿 Ozdobią Wasz dom.
🌿 Staną się bezcenną pamiątką dla Ciebie, Twoich bliskich, Twoich dzieci, dla przyszłych pokoleń.

To nie są tylko zdjęcia.
To zatrzymane chwile, do których będziecie wracać przez całe życie.

‼ Tylko 10 miejsc wolnych w przedsprzedaży ‼
📆 Promocja trwa od 24.04 do 26.04 do godz. 23:59 ‼
📆 Sesje są realizowane przez cały maj.
✉ Możliwość podarowania sesji jako prezent.

Po zakończeniu przedsprzedaży cena wraca do regularnej, a miejsc już nie przybędzie.

Jeśli chcesz poznać:
🌿 Szczegóły pakietów.
🌿 Promocyjną cenę.
🌿 Dostępne terminy.

Napisz do mnie wiadomość prywatną a ja wyślę Ci pełną ofertę i wszystkie szczegóły.

Nie czekaj z decyzją - jest tylko 10 wolnych miejsc, które mogą szybko znikać a Ty będziesz później żałowała.

Chłodny dzień, śnieg skrzypiący pod butami, rumiane policzki i ten najpiękniejszy dźwięk - dziecięcy śmiech niosący się ...
22/03/2026

Chłodny dzień, śnieg skrzypiący pod butami, rumiane policzki i ten najpiękniejszy dźwięk - dziecięcy śmiech niosący się po całym lesie.

Było bieganie, jazda na sankach, spontaniczne przytulasy, trochę pozowania i mnóstwo naturalnych momentów między mamą a jej córeczkami 🤍
Takie kadry powstają wtedy, gdy miłość miesza się z radością, a mróz tylko dodaje uroku całej historii 🤍

Uwielbiam te zimowe sesje pełne światła, bliskości i prawdziwych emocji.
Cieszę się, że ta zima pozwoliła mi stworzyć tak wiele pięknych, śnieżnych opowieści 🤍

Bo czas mija, ale wspomnienia zapisane w kadrach zostają na zawsze ...

,,Sesje zdjęciowe są za drogie", ,,Szkoda mi pieniędzy na zdjęcia", ,,Może kiedyś zrobimy sobie sesję zdjęciową" ... Zna...
15/03/2026

,,Sesje zdjęciowe są za drogie", ,,Szkoda mi pieniędzy na zdjęcia", ,,Może kiedyś zrobimy sobie sesję zdjęciową" ... Znasz to?

Kiedyś też patrzyłam na sesje zdjęciową jak na wydatek, coś dodatkowego, coś niepotrzebnego. Coś, co można zrobić ,,kiedyś".

Do momentu, w którym sama zaczęłam wracać do starych zdjęć.
Do zdjęć, na których ktoś jest jeszcze mały.
Do zdjęć, na których są jeszcze moi dziadkowie, pradziadkowie których w tym momencie koło mnie ich już nie ma.
Do momentów, które minęły szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Sesja zdjęciowa to nie jest wydatek na chwilę, to inwestycja w wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata. Za 5, 10, 20 lat te kadry staną się czymś znacznie cenniejszym niż dziś.
Dla Was, dla Waszych dzieci, dla przyszłych pokoleń.

Na paznokcie czy rzęsy wydajesz pieniądze co miesiąc a po kilku tygodniach nie ma po nich śladu. Zdjęcia są inne. Za sesję płaci się tylko raz. A jej wartość zostaje z Wami na zawsze, na pokolenia. To Wam nie zniknie, nikt Wam tego nie zabierze, nie musicie za to płacić co miesiąc żeby się tym cieszyć, żeby mieć coś pięknego.

Zdjęcia tworzy się raz i one zostają na zawsze. Nie tracą na ważności, nie wychodzą z mody, z czasem stają się tylko bardziej wartościowe.

Dzieci rosną po cichu, z dnia na dzień przestają mieścić się w ramionach tak samo jak wczoraj. Zmienia się ich uśmiech, głos, spojrzenie. My też się zmieniamy, osoby które dzisiaj są z nami, odchodzą.
Czas nie zatrzymuje się dla nikogo. Czas płynie, nawet jeśli bardzo chcielibyśmy go na chwilę zatrzymać.

I właśnie tym jest dla mnie fotografia próbą zatrzymania tego, co tak kruche i niepowtarzalne.
Fotografia jest jedyną rzeczą, która pozwala nam do tych chwil wrócić naprawdę.

Widziałam łzy wzruszenia przy odbiorze zdjęć.
Widziałam jak ktoś przytula album trochę mocniej.
Widziałam jak fotografie stają się czymś więcej niż obrazem - stają się historią rodziny.

Dlatego nie patrzę na sesję jak na koszt, wiem że sesja to nie luksus.
Patrzę na nią jak na decyzję, by nie odkładać wspomnień na później.
To inwestycja w pamięć, w historię Waszej rodziny, w coś, czego nikt nigdy Wam nie zabierze.

Bo pewnych momentów nie da się powtórzyć.
Ale można je zatrzymać ,,na zawsze".

I właśnie dlatego robię, to co robię. Piękne wspomnienia dla innych 💕

Ciąża to wyjątkowy moment, w którym dzieje się magia - Twoje ciało tworzy nowe życie.Każda ciąża jest inna, dni bywają m...
08/03/2026

Ciąża to wyjątkowy moment, w którym dzieje się magia - Twoje ciało tworzy nowe życie.
Każda ciąża jest inna, dni bywają męczące, a pewnie często stojąc przed lustrem nie widzisz sobie takiej jaką byś chciała zobaczyć, bo Twoje ciało cały czas się zmienia i pewnie nie widzisz siebie w idealny sposób ale prawda jest taka że JESTEŚ ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA.
Sesja ciążowa to moment w którym czujesz się wyjątkowo, kobieco, mega pięknie i co najważniejsze jest to chwila tylko dla Ciebie. Jest to chwila w której cała codzienność zostaje z boku, jest to moment spokoju, bez ocen, bez pośpiechu, bez stresu ale za to z dużą dawką spokoju, poczucia bezpieczeństwa i czułości.
Oglądając później zdjęcia zobaczysz siebie jako piękną, idealną, pełną blasku i kobiecości przyszłą mamę, nawet jeśli w tym momencie w to nie wierzysz.

Lada moment będziesz tulić swoje maleństwo ...
A za kilka lat oglądając zdjęcia powiesz:
,, Tu byłaś / byłeś jeszcze u mnie w brzuszku, pod moim sercem ".

Nie odwlekaj tego ,,na potem".
Ten moment jest teraz i już się nie powtórzy.
A wspomnienia zasługują na to, by zostać z Tobą na zawsze.

🕊 Mini Sesje Komunijne 🕊Są w życiu chwile, które mijają szybciej, niż się spodziewamy.Jeszcze niedawno trzymaliście małą...
04/03/2026

🕊 Mini Sesje Komunijne 🕊

Są w życiu chwile, które mijają szybciej, niż się spodziewamy.
Jeszcze niedawno trzymaliście małą dłoń w swojej ... a dziś stoi przed Wami młody człowiek, przeżywający jeden z ważniejszych dni w swoim życiu 🤍

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko uroczystość. To emocje, cisza przed wejściem do kościoła, delikatny uśmiech, duma w oczach rodziców.

Maj daje nam najpiękniejszą oprawę dla tych wspomnień - miękkie światło, świeżą zieleń, kwitnące drzewa i spokój natury 🌿

Podczas mini sesji komunijnych w plenerze tworzę kadry pełne prawdziwych emocji, bez pośpiechu. Z uważnością na to, co najważniejsze - Waszą relację i ten wyjątkowy moment.

To nie są tylko zdjęcia. To zatrzymane spojrzenie, którego za kilka lat będziecie szukać w albumie.
To pamiątka, do której wrócicie, gdy dziecięca twarz zacznie się zmeiniać.

Jeśli czujecie, że chcecie zachować te emocje i ten wyjątkowy dzień z życia Waszego dziecka jakim jest Sakrament Pierwszej Komunij Świętej na dłużej to napiszcie do mnie wiadomość prywatną, a prześlę szczegóły mini sesji.

Pozwólmy tym chwilom zostać z Wami na zawsze 🤍🕊

Tego dnia na zewnątrz było - 11 stopni 😱A my razem z Eweliną i Rafałem poszliśmy w las na sesję ciążową. w ogóle nie wys...
01/03/2026

Tego dnia na zewnątrz było - 11 stopni 😱
A my razem z Eweliną i Rafałem poszliśmy w las na sesję ciążową. w ogóle nie wystraszyła nas ta temperatura choć było bardzo rześko.
Na drzewach była piękna warstwa śniegu która dodawała dodatkowy bajkowy klimat a słońce które widzicie w tle wyszło jakby specjalnie dla nich.
Słońce dodało takiego ciepła i magii że wprowadza w zachwyt 💕😍

Sobotni poranek, godzina 10:00, termometry pokazują -11 stopni więc zmierzamy szybkim krokiem w las na nasze miejsce ses...
22/02/2026

Sobotni poranek, godzina 10:00, termometry pokazują -11 stopni więc zmierzamy szybkim krokiem w las na nasze miejsce sesji, po drodze brodząc w głębokim śniegu w kilku miejscach. Po 2/3 minutach (ciężkiej przez śnieg) drogi jesteśmy także co? Narzucamy szybkie tempo bo zimno i ruszamy z sesją.
Jedna poza, druga poza, trochę śmiechu i kilka prób podnoszenia Karoliny przez Łukasza, w międzyczasie mała bitwa na śnieżki i dookoła delikatnie prószący śnieg pozwoliły nam wykonać takie piękne ujęcia 🤍
Tak właśnie w dużym skrócie wyglądała ta sesja 😅

W niedzielne, bardzo zimne i bardzo słoneczne południe miałam okazję spotkać się z cudowną rodzinką na małą, szybką sesj...
15/02/2026

W niedzielne, bardzo zimne i bardzo słoneczne południe miałam okazję spotkać się z cudowną rodzinką na małą, szybką sesję. Angelika, Nadia i Paweł pokazali ciepło, miłość, radość i prawdziwe emocje podczas tej sesji.
W zaledwie 15 minut stworzyliśmy baaardzo dużo przeróżnych ujęć. Szybkie i dynamiczne tempo na sesji było spowodowane niską temepraturą na zewnątrz ale za to uchwyciliśmy miłość i rodzinne ciepło a to przecież jest najważniejsze 🥰

Mróz szczypał w policzki i to bardzo, śnieg nam skrzypiał pod nogami, a słońce świeciło jakby tylko dla nich. Ciepłe dło...
08/02/2026

Mróz szczypał w policzki i to bardzo, śnieg nam skrzypiał pod nogami, a słońce świeciło jakby tylko dla nich.
Ciepłe dłonie mamy, ciepłe dłonie taty, dziecięcy śmiech i chwila, w której cały świat zwolnił. Bo nawet w najchłodniejszy dzień miłość potrafi ogrzać najmocniej 💕

W to zimowe, mroźne popołudnie gdzie śnieg skrzypiał nam pod nogami, mróz szczypał nas w policzki a słońce powoli chował...
01/02/2026

W to zimowe, mroźne popołudnie gdzie śnieg skrzypiał nam pod nogami, mróz szczypał nas w policzki a słońce powoli chowało się za horyzont razem z Oliwią i Szymonem spotkaliśmy się żeby ogrzać to rześkie popołudnie 😄
Między nimi było bardzo dużo ciepła bijącego od uczucia ich miłości. Ciepłe szale, czułe spojrzenia w których można było się zgubić, bliskość w postaci przytulasów, czułe i delikatne dotyki oraz duża dawka śmiechu sprawiły że nawet zima stała się najpiękniejszą porą roku a zimnie popołudnie stało się ciepłym popołudniem 🤍

Jak ja nie lubię zimy tak w tym roku zmieniłam zdanie bo zdjęcia o tej porze roku wychodzą magiczne 😍A Kasia nie dość że...
18/01/2026

Jak ja nie lubię zimy tak w tym roku zmieniłam zdanie bo zdjęcia o tej porze roku wychodzą magiczne 😍
A Kasia nie dość że piękna to jeszcze tak pięknie na zdjęciach wychodzi że nie mam słów 😍
Udało nam się w sumie w ostatniej chwili jeszcze skorzystać z tych zimowych krajobrazów i stworzyć przepiękną sesję. Dzień później śnieg zaczął topnieć. W ogóle w dniu naszej sesji towarzyszyła nam minusowa temperatura, sesja była bardzo krótka ale w ciągu kilkunastu minut i szybkiego tempa udało nam się wykonać mnóstwo zdjęć i skorzystać z dwóch pięknych stylizacji 😄

Między nimi jest wszystko, czego nie da się nauczyć. Miłość, która dojrzewała latami. Czułość, która nie potrzebuje słów...
11/01/2026

Między nimi jest wszystko, czego nie da się nauczyć.
Miłość, która dojrzewała latami.
Czułość, która nie potrzebuje słów.

Mama i córki 💕
Kiedyś małe dłonie w większej, dziś trzy kobiety, połączone historią, spojrzeniem i sercem.
To relacja, która zmienia się z czasem, ale nigdy nie słabnie.

Sesja studyjna to nie tylko zdjęcia.
To zatrzymany moment bliskości, wdzięczności i miłości.
To pamiątka na lata dla Was, dla przyszłych pokoleń i dla tego, co najważniejsze.

Jeśli chcesz uchwycić Waszą więź taką, jaka jest naprawdę spokojną, silną i pełną miłości ta sesja jest właśnie dla Was!

Bo są relacje, które zasługują na to, by je zapamiętać na zawsze 💕

Adres

Zaklików

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paulina Osińska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Paulina Osińska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria