14/05/2026
"Jak Kochać to na zabój" - oj tak!
Magdalena i Oskar, niech Wam się szczęści :-)
Lubię takie reportaże.
Fotografia to dla mnie coś więcej niż zawód – to sposób patrzenia na świat. Używam jej, by wyrażać siebie, swoją wrażliwość i emocje.
Zabrze
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dynga Marta Grochowska - fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Dynga Marta Grochowska - fotografia: