Maciej Żmijewski - fotograficznie

Maciej Żmijewski - fotograficznie "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

Tego się trzymam

Czy zapomniałem już jak się robi zdjęcia? Nie wiem, ale się domyślam 😂
26/05/2026

Czy zapomniałem już jak się robi zdjęcia? Nie wiem, ale się domyślam 😂

Czy ta fotka jest wybitna? Nie wiem, chociaż się domyślam :) Wpadły dziś pierwsze próby realizacji pomysłu z doświetlani...
18/02/2026

Czy ta fotka jest wybitna? Nie wiem, chociaż się domyślam :)
Wpadły dziś pierwsze próby realizacji pomysłu z doświetlaniem kadru dronem :) Nie byłbym sobą, gdyby wszystko poszło bez problemu :D

1. Zimno - ale to normalne :)
2. Wjechać wjechałem, ale wyjazd nie był taki oczywisty :)
3. Zapomniałem, że do działania świateł potrzeba prądu i wyładowałem akumulator :D Dobrze, że miałem booster, bo w związku z punktem drugim ciężko byłoby do mnie dojechać :)

Taki przygodowy wieczór :D
Dajcie znać co sądzicie :)
A może chcecie Wasz wóz w takiej odsłonie? :)

Volkswagen
DJI

Czasem wystarczy słowo, żeby człowiek uwierzył w to, co robi :) Dziś dostałem wiadomość, która przywróciła mi wiarę w to...
12/02/2026

Czasem wystarczy słowo, żeby człowiek uwierzył w to, co robi :)
Dziś dostałem wiadomość, która przywróciła mi wiarę w to, że ktoś docenia ten kącik "fotografii", który prowadzę sobie tutaj :)

Niedługo będę mógł się pochwalić ;)
A tymczasem zauważyłem, że nic nie wrzuciłem Wam z Estonii :)
Zatem - proszę bardzo - kadr z wyspy Saareema :)

Dziś tłusty czwartek, więc czas na "tłuste kadry". Lecimy - w przenośni i dosłownie do Świętochłowic, a dokładniej na Sk...
12/02/2026

Dziś tłusty czwartek, więc czas na "tłuste kadry".
Lecimy - w przenośni i dosłownie do Świętochłowic, a dokładniej na Skałkę. Kadry powstały trochę przypadkiem, ponieważ cel wyjazdu był zupełnie inny.

Na celowniku był park świateł, ale jak na złość podczas mojej wizyty schował się w cieniu i postanowił nie uruchamiać :) Cóż, skoro już wyleciałem w górę stwierdziłem, że boisko będzie równie klimatyczne :)

Co Wy na to ?
Co jeszcze chcielibyście zobaczyć z powietrza w okolicy Śląska ? :)

In the middle of somewhere ❤️
03/02/2026

In the middle of somewhere ❤️

A dziś “little bit” mrocznie 🔥 Czasem lubię też takie klimaty - zwłaszcza w zimę, kiedy wszystko bywa czarno - białe 📸  ...
29/01/2026

A dziś “little bit” mrocznie 🔥 Czasem lubię też takie klimaty - zwłaszcza w zimę, kiedy wszystko bywa czarno - białe 📸

Jakie macie skojarzenia patrząc na tą fotę ? 🙂
26/01/2026

Jakie macie skojarzenia patrząc na tą fotę ? 🙂

Zdecydowanie będzie to jeden z moich ulubionych kadrów 📸
25/01/2026

Zdecydowanie będzie to jeden z moich ulubionych kadrów 📸

Mamy fajny moment w roku. Rano jadąc do pracy możemy obserwować wschód Słońca, a wracając jego zachód 🌞 Jest trochę zimn...
21/01/2026

Mamy fajny moment w roku. Rano jadąc do pracy możemy obserwować wschód Słońca, a wracając jego zachód 🌞 Jest trochę zimno, ale pomyślcie, że zawsze może padać deszcz 🫢

Ostatnio dowiedziałem się, że miejsce to nazywa się “dolina grubasków” - wiecie gdzie to ? 📸
20/01/2026

Ostatnio dowiedziałem się, że miejsce to nazywa się “dolina grubasków” - wiecie gdzie to ? 📸

Adres

Zabrze
41-803

Telefon

+48500534076

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Maciej Żmijewski - fotograficznie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Maciej Żmijewski - fotograficznie:

Udostępnij

Kategoria