04/03/2026
Ogromnie dziękuję Wam za tak liczne zainteresowanie moim konkursem! Z przyjemnością ogłaszam, że zwyciężczynią konkursu zostaje 🌸 Dorota Perczyńska🌸 Gratulacje! Skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej, aby omówić szczegóły sesji.📩
Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział! Doceniam Wasze zaangażowanie, dlatego przygotowałam dla Was małą niespodziankę 🎉 – rabat na wiosenno-wielkanocną sesję zdjęciową. Szczegóły rabatu znajdziecie w wiadomości prywatnej. 🙂 🌸🫠