31/05/2026
Dzień dobry kochani!
Bardzo mało mnie tutaj. Tak dużo rzeczy do zrobienia a tak mało czasu..
Jednak dziś na pocieszenie podrzucam dla was Marcelinkę- Aniołka, który uroczystość Pierwszej Komunii Świętej ma już za sobą! To cudownie móc być przy takich chwilach!
Dziękuję za zaufanie 📷♥️🍀