Michał Smoleński - Fotografia Pożarnicza

Michał Smoleński - Fotografia Pożarnicza Filmy i zdjęcia z miejsca akcji ratowniczych okiem ochotniczego strażaka.

23/06/2021

Po dłuższym czasie nieobecności, wjeżdża nowy film 😁💪.
Zapraszam do oglądania i oceniania! Link w komentarzu 🚒

05/11/2020

Stało się! Nasza jednostka wzbogaciła się o nowy średni wóz ratowniczo-gaśniczy IVECO Eurocargo, który zastąpi wysłużonego Mercedesa z 1974 roku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na naszym przywitaniu, a także tym, którym się nie udało przyjechać osobiście, a oglądali i byli z nami na transmisji w internecie.

Wojtek, prezesie - bez Ciebie byśmy tego nie osiągnęli! W imieniu druhów i wszystkich sympatyków oraz przyjaciół naszego OSP, bardzo, ale to bardzo dziękujemy za włożony wkład w pozyskanie nowego wozu, a tym samym rozwoju naszej jednostki! 💕

Premiera będzie miała miejsce w dniu dzisiejszym o godzinie 21:30, link w komentarzu! ✌

Po zapoczątkowaniu akcji przez KP PSP Śrem "Sygnał dla życia" mającej na celu wypromowanie zbiórki na rzecz Pana Piotra ...
25/10/2020

Po zapoczątkowaniu akcji przez KP PSP Śrem "Sygnał dla życia" mającej na celu wypromowanie zbiórki na rzecz Pana Piotra Bajora, otrzymaliśmy wyzwanie od OSP Mchy i OSP Niesłabin do podjęcia się tego challengu. Podobnie jak w przypadku , nie przeszliśmy koło tego wezwania obojętnie, czego wynikiem jest poniższy film. Oczywiście przyłączamy się do pomocy i zachęcamy do dalszego wspierania Pana Piotra w zbiórce, do której link znajduje się poniżej:
https://www.siepomaga.pl/piotr-bajor.

https://www.youtube.com/watch?v=keUGTHsQa44&feature=youtu.be

Po zapoczątkowaniu akcji przez KP PSP Śrem "Sygnał dla życia" mającej na celu wypromowanie zbiórki na rzecz Pana Piotra Bajora, otrzymaliśmy wyzwanie od OSP ...

31 sierpnia 2020 roku po godzinie 20:00, druhny i druhowie z OSP Wyrzeka przywitali swój upragniony, długo wyczekiwany n...
02/09/2020

31 sierpnia 2020 roku po godzinie 20:00, druhny i druhowie z OSP Wyrzeka przywitali swój upragniony, długo wyczekiwany nowy wóz bojowy - jest nim Renault D16. 😎 Chciałbym serdecznie jeszcze raz pogratulować nowego nabytku, życząc tyle samo powrotów co wyjazdów! 👩‍🚒💪

Mała pamiątka w postaci filmu poniżej ;)

FB: https://www.facebook.com/speedowskyfo... IG: https://www.instagram.com/speedowsky/ OSP Wyrzeka: https://www.facebook.com/OSPWyrzeka Zasubskrybuj kanał z ...

12/06/2020

Premiera!
Zapraszam serdecznie 😎

12/06/2020

Hej! Miło mi poinformować, że już DZISIAJ o godzinie 20:00 pojawi się nowy film na kanale. 4 minuty dobrej muzyki, mocnych akcji i świetnego klimatu.
Zapraszam do oglądania po 20:00! ;)

04/06/2020

OSP Chrząstowo przyłącza się do !
Dziękujemy OSP Radzewo i OSP KSRG Pysząca za nominację do wyzwania. Wyzwanie przyjmujemy i nominujemy:
OSP Kołacin
OSP Stara Gadka
OSP Włościejewice-Ługi
Tym samym zobowiązujemy się do wpłaty minimum 5 zł od każdego druha biorącego udział w filmie na zbiórkę.

W tym trudnym dla wszystkich, a szczególnie dla pracowników służby zdrowia czasie, chcielibyśmy wyrazić dla nich szacune...
07/04/2020

W tym trudnym dla wszystkich, a szczególnie dla pracowników służby zdrowia czasie, chcielibyśmy wyrazić dla nich szacunek i podziękować za całe zaangażowanie w pracę na rzecz ratowania życia i zdrowia.
Dziękujemy, !

Nie tylko strażacy PSP, ale i ochotnicy, spotykają się równie często jak Ci pierwsi wymienieni z realnym zagrożeniem. Śr...
25/03/2020

Nie tylko strażacy PSP, ale i ochotnicy, spotykają się równie często jak Ci pierwsi wymienieni z realnym zagrożeniem. Środki ochrony osobistej są niestety ograniczone, musimy się liczyć z tym, że któregoś dnia zabraknie dla nas tego jednego kombinezonu czy maski.
Jeżeli nie musisz - nie wychodź z domu! Te parę tygodni przy filmach z Netflixa oglądanych pod kocykiem Cię nie zbawi ;).
Pamiętaj, że ratownicy jak i wszyscy mundurowi mają w domu swoje rodziny. Pamiętajmy również o ich własnym bezpieczeństwie i mówmy PEŁNĄ PRAWDĘ co do swoich objawów czy też miejsc w których przebywaliśmy. To, że byłeś za granicą nie znaczy, że zostaniesz za to zamknięty do więzienia. Powiedz gdzie i kiedy byłeś, czy miałeś kontakt z osobą zarażoną, a unikniemy przy tym niepotrzebnego stresu czy kwarantanny dla całej jednostki, z której owy ratownik pochodził.

Robimy to dla Was i pomożemy Wam, jak tylko to możliwe. Przestrzegajmy jednak zasad nakreślonych przez służby i rząd, a wspólnie przetrwamy tę epidemię.

Pozdrawiam ;)

Warto się dostosować! To dla naszego, wspólnego dobra 💪
16/03/2020

Warto się dostosować! To dla naszego, wspólnego dobra 💪

APELUJEMY!!!!

Adres

Ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 9
Wyrzeka
63-100 ŚREM

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Michał Smoleński - Fotografia Pożarnicza umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Michał Smoleński - Fotografia Pożarnicza:

Udostępnij

Kategoria