Basia Kałążny Fotografia

Basia Kałążny Fotografia "Piękno jest obecne, wystarczy nie zamykać oczu..." Moją pasją jest zatrzymywać ważne chwile i emocje w kadrach, które będą pamiątką na lata. ❤️

"Taniec budzi nasze ciało oraz drzemiącą w nim moc i duszę."/Colin Harrison/❤💃❤O tym projekcie myślałyśmy już dłuugo, aż...
04/01/2026

"Taniec budzi nasze ciało oraz drzemiącą w nim moc i duszę."
/Colin Harrison/

❤💃❤

O tym projekcie myślałyśmy już dłuugo, aż w końcu udało się go zrealizować! 😉🥳 Z ogromną radością połączyłam kilka ukochanych elementów życia... 😍 i przedstawiam na wybranych ujęciach z mojej taneczno-wizerunkowej sesji z Olą💃🧡

Dzień dobry w Nowym Roku! ✨🎊✨1,6 sekundy fajerwerków w moim obiektywie...😉📷🎆Łapcie zjawiskowe chwile! Twórzcie je! Wtedy...
01/01/2026

Dzień dobry w Nowym Roku! ✨🎊✨

1,6 sekundy fajerwerków w moim obiektywie...😉📷🎆
Łapcie zjawiskowe chwile! Twórzcie je! Wtedy życie jest piękne! 💙Tego Wam życzę wraz z przełożeniem kartki w kalendarzu na 2026 rok 🤗🥰🥳

"Szczęśliwi Ci, którzy widzą piękno w miejscach zwykłych, tam gdzie inni niczego nie widzą."/Camille Pissarro/💚🌿💚
28/10/2025

"Szczęśliwi Ci, którzy widzą piękno w miejscach zwykłych, tam gdzie inni niczego nie widzą."
/Camille Pissarro/
💚🌿💚

"Najpiękniejsze na świecie nie są rzeczy, ale chwile, momenty i sekundy."/Karek Čapek/Te chwile i sekundy pełne piękna i...
05/10/2025

"Najpiękniejsze na świecie nie są rzeczy,
ale chwile, momenty i sekundy."
/Karek Čapek/

Te chwile i sekundy pełne piękna i emocji staram się łapać, kiedy tylko mam ku temu okazję... 🥰
Mimo, iż nie realizuję w tym roku żadnych zleceń, mam jeszcze kilka archiwalnych, niepublikowanych fotek, oraz tych z prywatnych, rodzinnych spotkań 😉.
Dobrze jest wrócić do tych pełnych ciepła chwil i roześmianych twarzy, szczególnie gdy już październik.. i coraz chłodniej.🫶🍂

Dziękuję, że zawsze zgadzacie się na miejscówki, które Wam zaproponuję 😁. Ci, którzy znają mnie bliżej wiedzą, że uwielbiam zamki 😍🏰, więc chętnie wróciłam na sesję do Chudowa! I to ze szczególnie mi bliską ekipą 👨‍👦‍👦👩‍👧 A tam... iście słowiański schyłek lata 🧡 Czujecie ten klimat?... 🧡

"Sen to podróż do świata, gdzie wszystko jest możliwe." 😉/Paulo Coelho/Dobranoc ✨💙🌙
28/07/2025

"Sen to podróż do świata, gdzie wszystko jest możliwe." 😉
/Paulo Coelho/

Dobranoc ✨💙🌙

Uwaga! Wstawiam wreszcie zaległości! 😄A tego cudownie uśmiechającego się słoneczka podczas gdy ciocia Basia pstryka fotk...
13/07/2025

Uwaga! Wstawiam wreszcie zaległości! 😄
A tego cudownie uśmiechającego się słoneczka podczas gdy ciocia Basia pstryka fotki musiałam Wam tu pokazać 🥰

„Uśmiech jest jak słońce – rozświetla twarze i ogrzewa serca.”
/Debasish Mridha/

Duuużo słońca i duuużo miłości dla Was! ❤☀️❤

31/12/2024

Dziękuję za 2024!
Za każde spotkanie i każdą uchwyconą chwilę 🌟📸🌟

Do zobaczenia w 2025!💫
Wszystkiego dobrego!🫂❤️

„Nasze serca stają się delikatne dzięki wspomnieniom z dzieciństwa i miłości pokrewnych, a przez cały rok jesteśmy lepsi...
22/12/2024

„Nasze serca stają się delikatne dzięki wspomnieniom z dzieciństwa i miłości pokrewnych, a przez cały rok jesteśmy lepsi, ponieważ w duchu ponownie staliśmy się dzieckiem w okresie Bożego Narodzenia”.
/Laura Ingalls Wilder/
🎄🌟🎄

Zanim wpadniecie w gorączkę przygotowań do wigilijnej wieczerzy 🐟🥧🎁 i zanim zabłyśnie "pierwsza gwiazdka" 🌠...
przyjmijcie ode mnie życzenia zdrowych, cudownych Świąt,
przepełnionych zapachem piernika, śpiewem kolęd i ciepłem rodzinnej atmosfery 🤎
I niech każdy odnajdzie w sobie coś z tego radosnego Dziecka 😉

Za udział w tegorocznej (jedynej!) świątecznej sesji dziękuję Oleńce, Kubie, Przemusiowi, Radziowi i Wiolci! 🥰
Jak widać motyw przewodni to były słodkości: pierniczki, laski cukrowe, ciacha i cukiereczki 😉🤎🍭😁

Ściskam!🌟💝
Basia

"Na szczęśliwe życie składa się mnóstwo drobiazgów - niewielka, przelotna radość płynąca z pocałunku czy uśmiechu, serde...
13/12/2024

"Na szczęśliwe życie składa się mnóstwo drobiazgów - niewielka, przelotna radość płynąca z pocałunku czy uśmiechu, serdeczne spojrzenie, szczery komplement oraz niezliczone okruchy przyjemności i dobrych uczuć."
/Samuel Taylor Coleridge/
😊😊😊

Niektóre okruchy uda się czasem złapać obiektywem i można do nich wracać i cieszyć się ponownie! 🥰
🤎
Kadr z rodzeństwem podczas sesji newborn 🫶

"Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka."/Henry Saka/🤍🤍🤍Jasiu🤍🤍🤍
11/12/2024

"Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka."
/Henry Saka/
🤍🤍🤍
Jasiu
🤍🤍🤍

Adres

Wyry
43-175

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Basia Kałążny Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria