05/10/2025
"Najpiękniejsze na świecie nie są rzeczy,
ale chwile, momenty i sekundy."
/Karek Čapek/
Te chwile i sekundy pełne piękna i emocji staram się łapać, kiedy tylko mam ku temu okazję... 🥰
Mimo, iż nie realizuję w tym roku żadnych zleceń, mam jeszcze kilka archiwalnych, niepublikowanych fotek, oraz tych z prywatnych, rodzinnych spotkań 😉.
Dobrze jest wrócić do tych pełnych ciepła chwil i roześmianych twarzy, szczególnie gdy już październik.. i coraz chłodniej.🫶🍂
Dziękuję, że zawsze zgadzacie się na miejscówki, które Wam zaproponuję 😁. Ci, którzy znają mnie bliżej wiedzą, że uwielbiam zamki 😍🏰, więc chętnie wróciłam na sesję do Chudowa! I to ze szczególnie mi bliską ekipą 👨👦👦👩👧 A tam... iście słowiański schyłek lata 🧡 Czujecie ten klimat?... 🧡