Alebosco / fotografia ślubna

Alebosco / fotografia ślubna Autorska fotografia ślubna, rodzinna, portretowa.

18/02/2026

Czy warto się przygotować specjalnie na zdjęcia w dużych mrozach❄️? Zdecydowanie tak!

Kiedy Ania z Kubą zapytali, czy pojadę z nimi do Laponii zgodziłam się szybciej, niż dotarło do mnie, jak zimno tam będzie w styczniu 🙈

Z racji, że uwielbiam mieć wszystko ogarnięte i na każdą sytuację plan B i C, tak było i tu!

WARTO MIEĆ ZE SOBĄ:

❄️ Bielizna termiczna - koszulka i leginsy (u mnie merino)
❄️ Windstopper
❄️ Kurtkę puchową
❄️ Spodnie narciarskie
❄️ Skarpety wełniane
❄️ Skarpety narciarskie
❄️ Buty śniegowce z dobrym bieżnikiem
❄️ Termiczne wkładki do butów
❄️ Kominiarka (ja wybrałam merino)
❄️ Czapka wełniana
❄️ Rękawice z ogrzewaniem na baterie
❄️ Łapawice (najlepiej mitenki)

Dodatkowo:
❄️Ogrzewacze chemiczne (żeby podratować się jak zmarzną dłonie lub dla komfortu stópek)
❄️ Stuptuty (ja nie miałam, a do włażenia w głęboki śnieg by się przydały)
❄️ Raki na buty

Czy jest coś, co możesz dodać do mojej listy?

Daj znać w komentarzu ❄️

_______
📌Nazywam się Jagoda
i fotografuję miłość. ❤️
Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.
Marzysz o wyjątkowych zdjeciach? Napisz!✉️

Marka własna, Autopromocja, Fotografia ślubna, Gdańsk, Poznań, Sopot, Warszawa, Łódź

08/02/2026

Polecajki prosto z Alternatywnych Targów Ślubnych, zapisz na później!🧡

(kolejność jak na filmie)

SŁODKOŚCI 🍰:

trojmiasto



BARY🍸:eventpl



OBRĄCZKI:💍



ZAPROSZENIA✉️:story

MIEJSCA🕍:mlyn

FOTO & VIDEO📸




(ja🖤)

MUZYKA:theviolinist



INNE:
Iluzjonista


Tyle się działo 🧡A co Tobie zapadło w pamięć z Twojeo czerwca? _______📌Nazywam się Jagodai fotografuję miłość. ❤️Szczerz...
12/07/2025

Tyle się działo 🧡
A co Tobie zapadło w pamięć z Twojeo czerwca?

_______
📌Nazywam się Jagoda
i fotografuję miłość. ❤️
Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.
Marzysz o wyjątkowych zdjeciach? Napisz!✉️


Marka własna, Autopromocja, Fotografia ślubna, Gdańsk, Poznań, Sopot, Warszawa

Pod koniec ostatnich wakacji stworzyłam reportaż w pięknym miejscu ❤️ Młyn VI w Gdańsku Oliwie
31/03/2025

Pod koniec ostatnich wakacji stworzyłam reportaż w pięknym miejscu ❤️
Młyn VI w Gdańsku Oliwie

Ten dzień był typowym slow wedding i płynął własnym tempem, bez żadnych planów dnia, osi czasu i niespodzianek.

Coraz bliżej lata, nie mogę się doczekać ☀️_______📌Nazywam się Jagodai fotografuję miłość. ❤️Szczerze, naturalnie🌿 i na ...
27/03/2025

Coraz bliżej lata, nie mogę się doczekać ☀️
_______
📌Nazywam się Jagoda
i fotografuję miłość. ❤️
Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.
Marzysz o wyjątkowych zdjeciach? Napisz!✉️


Marka własna, Autopromocja, Fotografia ślubna, Gdańsk, Poznań, Sopot, Warszawa

Ah, co to byl za ślub! Piękni oni, cudne miejsce .mlyn, zapierające dech w piersi kwiaty  no i ta suknia od   🧡Nie mogę ...
06/03/2025

Ah, co to byl za ślub! Piękni oni, cudne miejsce .mlyn, zapierające dech w piersi kwiaty no i ta suknia od 🧡

Nie mogę się doczekać kolejnych takich realizacji!

_______
📌Nazywam się Jagoda
i fotografuję miłość. ❤️
Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.
Marzysz o wyjątkowych zdjeciach? Napisz!✉️


Marka własna, Autopromocja, Fotografia ślubna, Gdańsk, Poznań, Sopot, Warszawa

Ten raz gdzieś pod Madrytem... 🧡_______📌Nazywam się Jagodai fotografuję miłość. ❤️Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.Marzy...
24/02/2025

Ten raz gdzieś pod Madrytem... 🧡
_______
📌Nazywam się Jagoda
i fotografuję miłość. ❤️
Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.
Marzysz o wyjątkowych zdjeciach? Napisz!✉️


Marka własna, Autopromocja, Fotografia ślubna, Gdańsk, Poznań, Sopot, Warszawa

Adres

Wrzeszcz

Telefon

+48601911077

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Alebosco / fotografia ślubna umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Alebosco / fotografia ślubna:

Udostępnij