18/02/2026
Czy warto się przygotować specjalnie na zdjęcia w dużych mrozach❄️? Zdecydowanie tak!
Kiedy Ania z Kubą zapytali, czy pojadę z nimi do Laponii zgodziłam się szybciej, niż dotarło do mnie, jak zimno tam będzie w styczniu 🙈
Z racji, że uwielbiam mieć wszystko ogarnięte i na każdą sytuację plan B i C, tak było i tu!
WARTO MIEĆ ZE SOBĄ:
❄️ Bielizna termiczna - koszulka i leginsy (u mnie merino)
❄️ Windstopper
❄️ Kurtkę puchową
❄️ Spodnie narciarskie
❄️ Skarpety wełniane
❄️ Skarpety narciarskie
❄️ Buty śniegowce z dobrym bieżnikiem
❄️ Termiczne wkładki do butów
❄️ Kominiarka (ja wybrałam merino)
❄️ Czapka wełniana
❄️ Rękawice z ogrzewaniem na baterie
❄️ Łapawice (najlepiej mitenki)
Dodatkowo:
❄️Ogrzewacze chemiczne (żeby podratować się jak zmarzną dłonie lub dla komfortu stópek)
❄️ Stuptuty (ja nie miałam, a do włażenia w głęboki śnieg by się przydały)
❄️ Raki na buty
Czy jest coś, co możesz dodać do mojej listy?
Daj znać w komentarzu ❄️
_______
📌Nazywam się Jagoda
i fotografuję miłość. ❤️
Szczerze, naturalnie🌿 i na luzie.
Marzysz o wyjątkowych zdjeciach? Napisz!✉️
Marka własna, Autopromocja, Fotografia ślubna, Gdańsk, Poznań, Sopot, Warszawa, Łódź