Paulina Haak Fotografia

Paulina Haak Fotografia Autentyczna fotografia
Ludzie, Marki, Lifestyle
Gdańsk | Warszawa

Marka osobista? No nie wiem…🤔Poznaj 3 główne powody (bo wierz mi jest ich sporo🙃) po co Ci w ogóle marka osobista i dlac...
24/01/2023

Marka osobista? No nie wiem…🤔

Poznaj 3 główne powody (bo wierz mi jest ich sporo🙃) po co Ci w ogóle marka osobista i dlaczego dzięki niej Twój biznes może wystrzelić w kosmos!🚀

Paulina sprzed kilku lat po usłyszeniu „marka osobista” wzdrygnęłaby się i przyspieszyła kroku w inną stronę. Budowanie ...
13/01/2023

Paulina sprzed kilku lat po usłyszeniu „marka osobista” wzdrygnęłaby się i przyspieszyła kroku w inną stronę. Budowanie wizerunku to nie sprint tylko maraton, więc są momenty i zadania, które nas po prostu wkurzają.🤯

Dlatego bardzo bym chciała usłyszeć co Ciebie wkurza w budowaniu marki osobistej?⬇️

Zostaw odpowiedź w komentarzu, a na pewno chętnie porozmawiam też o tym z Tobą osobiście!🤗

Moja bolączka to mówienie do kamery i często powoduje u mnie zimne poty, ale dzięki szkoleniu Eli powoli blokady znikają, a wręcz zaczyna mnie to ciekawić!🙃

Halo halo!👀 Piszę do was z trochę innego wymiaru, dzieciowego limbo, gdzie czas płynie zasjakujaco szybko pomiędzy jedną...
19/04/2022

Halo halo!👀 Piszę do was z trochę innego wymiaru, dzieciowego limbo, gdzie czas płynie zasjakujaco szybko pomiędzy jedną zmianą pieluszki, a karmieniem😂 Jednak nastąpił ten magiczny moment, pierwsza sesja z moją asystentką bobaską w wózku już za mną!🤭 Była to sesja nowej wiosennej kolekcji marki odzieżowej Minimalistyczne dresy] której mogę towarzyszyć zdjęciowo już od wielu dropów. Przyznam szczerze, że z Pauliną Minimalistyczne dresy].unofficial , twórczynią marki rozumiemy się już bez słów, więc był to bardzo przyjemny i doładowujących powrót do kreatywnej pracy🔥

Bo w końcu szczęśliwa mama to szczęśliwy bobas, wiec już oficjalnie otwieram zapisy na sesje w maju i czerwcu!💥

🔛Pula wolnych terminów nie jest duża, więc jeśli zastanawiacie się nad sesją wizerunkową lub produktową dla swojej marki to nie zwlekajcie i piszcie koniecznie!

• SS 2022 Minimalistyczne dresy]
Mod.
Makeup •

💥Złota zasada każdej sesji, którą powinna znać Mała Marka💥Czujecie już zapach pierniczków i odgłosy Last Christmas w odd...
21/11/2021

💥Złota zasada każdej sesji, którą powinna znać Mała Marka💥

Czujecie już zapach pierniczków i odgłosy Last Christmas w oddali?😂 Tak, tak, Święta już dosłownie za rogiem, wiec listopad to baaardzo pracowity miesiąc dla wszystkich Małych Marek. Miesiąc intensywnych przygotowań i uzbrajania w przyciągający content świąteczny. Dlatego pomyślałam, że podzielę się z Wami złotą zasadą każdej udanej sesji!

👑 Preparation is king 👑
Po setkach tysięcy zrobionych zdjęć mogę śmiało powiedzieć, że złotą zasadą każdej sesji jest porządne przygotowanie, a nie same wykonanie zdjęć! Nawet jeśli jest bardzo mało czasu i terminy krzyczą, nie idź na skróty „ na spontanie albo wcale”. Wtedy możesz stworzyć piękny content, ale nie do końca spełniający wszystkie potrzeby Twojej marki (np. zły format zdjęć do baneru na sklep).

🔥Poniżej zebrałam kilka pytań, które zawsze zadaje podczas pierwszego spotkania zanim zaczniemy jakąkolwiek produkcje sesji:
▫️Jaki jest cel sesji i ile produktów będzie fotografowanych?
▫️Jaki komunikat wizualny i wartości mają przekazywać zdjęcia? Jakie emocje mają wywoływać, a jakich nie?
▫️Kto jest klientem/idealną personą marki?
▫️Gdzie będą publikowane zdjęcia?
◽️Jaka platforma (strona/IG/sklep) będzie priorytetem?
◽️ Jakie formaty zdjęć są potrzebne (piony, poziomy, kwadrat, 16:9)?

Dopiero na podstawie odpowiedzi możemy przejść do organizacji, szukania inspiracji i stworzenia moodboard’u, który będzie drogowskazem wizualnym dla całej sesji.🌞Moodboard najlepiej uzupełnić spisem wszystkich ujęć i formatów, które są potrzebne do każdego produktu/usługi. Wierzcie mi łatwo można skręcić nie w tą uliczkę jak już wciągnie was kreatywny wir sesyjny. Możecie wtedy znaleźć się na ulicy Pokątnej zamiast Przekątnej 😂🪄

Dzięki porządnemu przygotowaniu do tworzenia świątecznego contentu Wasza marka będzie przyciągać swoich odbiorców bardziej niż najbardziej puszysty serniczek🎅

A jak jest u Was, przygotowania do grudniowej gorączki to bardziej kreatywny spontan czy może jednak strategia i plan na pierwszym miejscu?🤗

• Na zdjęciu sesja wizerunkowa produktowa dla .co • stylizacja / .creative • miejsce •

Dziś oficjalnie otwieram moją wizualną szufladkę pandory, czyli pojawi się dużo zdjęć z różnych projektów z ostatnich mi...
16/10/2021

Dziś oficjalnie otwieram moją wizualną szufladkę pandory, czyli pojawi się dużo zdjęć z różnych projektów z ostatnich miesięcy 💥🙌🏻

A to zasługa , która prowadzi mnie w arcy ciekawym procesie pracy nad wizerunkiem mojej marki. Tak, tak ja też czasem czuje się mocno zagubiona w tej kwestii!🙈 Dwa spotkania za nami, a w mojej głowie już połączyło się mnóstwo głęboko schowanych kropek. Szykujcie się na moje wejście, a raczej powrót smoka 😂🔥

Zaczynam od sesji wizerunkowej produktowej dla gdańskiej marki biżuteryjnej 💫

Makeup:
Modelka: .lada

Halo halo po małej przerwie!🤗Ostatni miesiąc był wypełniony po brzegi intensywną pracą i nowymi, ekscytującymi współprac...
22/04/2021

Halo halo po małej przerwie!🤗

Ostatni miesiąc był wypełniony po brzegi intensywną pracą i nowymi, ekscytującymi współpracami🚀 Szykują się też duże zmiany, ale jeszcze nic nie mogę zdradzić 🙊🙊

Czy poczuliście już to wiosenne ciepełko i energię, która z nim przyszła? Tą chęć do działania, świeżości i potrzebę zmiany?🌞

Nie ma lepszego momentu niż wiosna na odświeżenie zdjęć wizerunkowych, bo oprócz studio mamy też dodatkowo do dyspozycji plener🤗 Dzięki temu na jednej sesji możemy stworzyć zróżnicowane, ale spójne zdjęcia. Właśnie taką sesję stworzyłam w zeszłym roku dla Eli, która kręci ekstra filmy wizerunkowe i produktowe w .

🙌🏻Przyznam szczerze, że są to jedne z moich ulubionych zdjęć wizerunkowych, a tutaj możecie przeczytać o wrażeniach posesyjnych od samej Eli:
➡️„W życiu każdego twórcy i przedsiębiorcy przychodzi ten moment, gdy trzeba zadbać o swój osobisty wizerunek. Sesja z Pauliną pozwoliła stworzyć nie tylko piękny feed na Instagramie, ale także za pomocą jednego zdjęcia oddała filozofię i wartości mojej marki, które przekazuję moim klientom podczas produkcji filmów video.”

Jestem ciekawa czy na sesje wizerunkową wolicie studio czy jednak plenery górą? A może mix obu lokalizacji jest najlepszy?😊

Kilka miesięcy temu mój grafik sesji wizerunkowy był małym nieobliczalnym potworkiem, a ja zamieniałam się powoli w kłęb...
11/02/2021

Kilka miesięcy temu mój grafik sesji wizerunkowy był małym nieobliczalnym potworkiem, a ja zamieniałam się powoli w kłębek nerwów🙈 Powodem była oczywiście kolejna fala pandemii i nieustanne odwoływanie, przekładanie, czekanie na wyniki testów, kwarantanny i wiele więcej covidowych atrakcji. Dlatego pewnego dnia, po kolejnym telefonie od czekającej na sanepid klientki, zamknęłam się w studio i postanowiłam, że spróbuję odnaleźć swoją kreatywną przestrzeń w fotografii produktowej🙊💪🏻

Miałam już wtedy za sobą kilka takich sesji, ale przyznam szczerze, że nowe wyzwania techniczne, stylizacja i brak człowieka kompletnie mnie przerażał. Zabrzmi to banalnie, ale sytuacje kryzysowe sprawiają, że na pewne zamknięte szufladki nagle można spojrzeć inaczej. Wychylić się kawałeczek ze strefy komfortu i po prostu pocieszyć się z zabawy próbowania czegoś nowego💥

Po kilku miesiącach fotografowania produktów totalnie przepadłam! Nadal czuje, że mam jeszcze tony wiedzy do przyswojenia, ale sprawia mi to niesamowitą frajdę😍

Dzięki tej nowej fotograficznej przygodzie powstał nowy team .creative , który tworzę razem z ekstra dziewczynami, Sonią i Elą 🧡Kreujemy dla marek kompleksowe sesje contentowe - set design, foto i video💥Zdarzało się, że na sesjach pytaliście się o zdjęcia produktowe, a ja od razu kręciłam głową😂. Teraz już oficjalnie zapraszam!🤗

P.S Jeśli podoba się Wam ostatnie pączkowe zdjęcie to możecie je pobrać jako tapetę do telefonu📲, link znajdziecie w BIO .creative

Dzień dobry wtorkowo!☕️Ach jak mnie tu dawno nie było i cieszę się z powrotu do Was tak bardzo jak Patrycja i Klaudia...
09/02/2021

Dzień dobry wtorkowo!☕️

Ach jak mnie tu dawno nie było i cieszę się z powrotu do Was tak bardzo jak Patrycja i Klaudia na zdjęciu 😍🔥

Dziewczyny są twórczyniami prężnie rozwijającej się marki odzieżowej Tiny Tattoo Store dla której stworzyłam kilka sesji, ale to zdjęcie jest szczególnie wyjątkowe, bo pokazuje w 100% dziewczyny i ich przyjaźń!🤍

Wracając do małej opowieści o mnie. Dostałam już kilka razy wiadomości z pytaniem dlaczego się nie pojawiam i czy nadal żyje 😂

Nie będę ukrywać, że ostatnie pół roku to była istna karuzela mocnych doświadczeń, ogromu emocji i kilku ważnych wydarzeń. Niestety radości, często były za chwilę zalewane trudnościami i dużymi smutkami, dlatego potrzebowałam małej przerwy od social mediów. Dzięki temu mogłam odbyć małe i większe podróże duchowe, pochylić się nad swoją pracą twórczą i zastanowić co dalej. Rozpracować swoje blokady. Zatrzymać na chwilę i puścić kontrolę, bez wyrzutów sumienia. Nawet ja sama nie sądziłam jak dużo mi to da i jak bardzo odkryje swoją kreatywność na nowo!✨

Moja przerwa od social mediów nie oznacza, że nie fotografowałam. Końcówka roku była baaardzo pracowita, więc na dniach będę Was nieco zasypywać różnymi zdjęciami, które już bardzo chcą się uwolnić z szuflady💥

Będzie też kilka nowości i niespodzianek🙊

A może są tematy które chcielibyście żebym poruszyła w pierwszej kolejności? Może cykl o tworzeniu moodboard’u dla Waszej marki/marki osobistej?🤗

Mam nadzieję, że troszkę zatęskniliście, bo ja bardzo!☺️🤍

Uwolnione lasy, uwolnieni fotografowie!🚀To pierwsze pozytywne wieści od dłuższego czasu, już oficjalnie możemy wrócić do...
22/04/2020

Uwolnione lasy, uwolnieni fotografowie!🚀To pierwsze pozytywne wieści od dłuższego czasu, już oficjalnie możemy wrócić do sesji na całego w studio ŚWIETLICA collective space i plenerze.
Modele nie muszą być w maseczkach podczas sesji, ale oczywiście spotykamy się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności!! Płyny do dezynfekcji, rękawiczki, maseczki... Mam już przygotowany cały arsenał😂🛡️

Wy też zakochaliście się na nowo w spacerach i lasach?😍🌿Mnie od ciągłego siedzenia w pobliskim parku powstrzymuje skutecznie jedynie alergia na pyłki 🙈

Fot. 💛 najlepsza .margoszczyn

Mam wrażenie, że izolacja trwa już jakieś 3 lata! 💔 Tak baaardzo brakuje mi wspólnych kawek przy których poznawałam lepi...
16/04/2020

Mam wrażenie, że izolacja trwa już jakieś 3 lata! 💔 Tak baaardzo brakuje mi wspólnych kawek przy których poznawałam lepiej Was i Wasze marki. Wspólne burze mózgów i tworzenie moodboardów, dzięki którym powstawały świetne zdjęcia. Tęsknię za tym okrutnie!😭

Na szczęście ratuje mnie internet i KAWKI ONLINE z Wami 💪☺️ Możecie nawet zobaczyć co dzieje się u mnie w komputerze, więc opcja wspólnej burzy mózgów też jest możliwa!🧠

Jeśli zastanawiacie się nad sesją, którą chcielibyście wykonać jak już nieco się uspokoi to teraz mamy idealny czas na jej zaplanowanie🙌

A może rozkręcasz swoją markę lub wizerunek i nie wiesz jak w ogóle ugryźć ten cały temat wizualny, napisz śmiało, z chęcią doradzę!✨

Zapasy kawy mam uzupełnione😂, więc czekam na Wasze wiadomości! 📩

P. S. Mam też teraz w swojej ofercie bezdotykowe sesje produktowe! 💥

Adres

Wrzeszcz

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paulina Haak Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Paulina Haak Fotografia:

Udostępnij

Kategoria