10/11/2021
Witam się z Wami w tę środę, która tak na dobrą sprawę jest piątkiem 😅
Jak środa, to wiadomo, że , dlatego też dziś wjeżdża 😁
To jeden z kadrów z sesji plenerowej Pauliny i Kamila.
Przyznaje, że była to pierwsza sesja poślubna, która wykonywałem w mieście, na poznańskiej starówce. Zazwyczaj Pary Młode wybierają zaciszne miejsca, w otoczeniu natury, t.j. lasy i zagajniki 😊 Co nie zmienia faktu, że taka odskocznia od plenerowej rutyny, bardzo dobrze mi zrobiła! 😁
Dajcie znać co sądzicie o tym kadrze w komentarzu.
Pochwalcie się przy okazji, gdzie odbywały się Wasze sesje plenerowe po ślubie! 😊
#