11/04/2022
Tak pewnym krokiem wkraczamy w nowy tydzień!
Na tej ulicy chciałam zrobić zdjęcie już od dawna. Co jak co, ale ten szyld i styl budynku robią klimacik. A jeszcze sama katedra się załapała! 😁 Jakie jeszcze podobne miejsca z klimatem znacie? Chętnie rozważę Wasze inspiracje do zrobienia wiosennych portretów 😍