26/05/2016
…długo szukałam zdjęcia, które chciałam umieścić w dniu święta mamy. W ciągu roku przed moim obiektywem staje dziesiątki MAM - każda z nich wyjątkowa, każda najwspanialsza na swój sposób, każda pełna obaw,strachu jak i pełna szczęścia oraz niesamowitej miłości… wybrałam zdjęcie na którym jestem ja sama…spełniona mama. Kobieta, której los wraz z macierzyństwem otworzył szerzej oczy, pchnął do działania, pomógł spełniać marzenia! To właśnie stając się mamą zrozumiałam jak ulotna jest każda z sekund, jak trzeba je łapać na wszytkie możliwe sposoby- moim sposobem stało się fotografowanie. Tak naprawdę dzięki temu,że zostałam mamą zapragnęłam zapamietywać tak bezcenne chwile innych mam. Tych które noszą swoje dziecko jeszcze pod sercem, tych które tulą swoje kilkudniowe dzieciatka, tych którym tańczy serce patrząc czego dokonały.
Moje drogie mamy, życzę każdej z osobna pięknego dnia- poczujcie dziś ze wszytkich sił miłość swoich dzieci...
p.s… a sama muszę się wybrać do kogoś, kto stworzy i dla mnie małą pamiątkę bo aktualnego zdjęcia z synkami szukałam z godzinę i wyszperałam jedynie to :)