30/06/2021
Leśne obrazki
Wczesnowiosenne retrospekcje - ale miłe dla oka 🙂 Ot taki podbiał na poboczu drogi. Pewnie mijaliście takie nie raz ..ale mnie zachwycił pierwszym tchnieniem wiosny.. :)
Zapraszam jak zwykle do polubienia i udostępniania moich profili foto na FB i Instagramie:
https://www.instagram.com/oshin1111/
Olympus OMD em1 m2 F5,6 150 mm + MC20 ISO 200