06/07/2022
Często słyszę, że, ktoś:
✔ ktoś nie zdążył umówić się na sesję w ciągu 14 pierwszych dni życia niemowlaczka
✔ chciałby mieć piękną pamiątkę, ale nie potrafi pozować, generalnie aparat bardzo go stresuje
✔ chciałby taką sesję,ale zanim się zbierze, zaplanuje… to maluszek już nie jest maluszkiem
✔fajne sa te sesje noworodkowe, ale jednak nie do końca chciałby przebierać dziecko w śmieszne ubranka”.
I wiecie, co mu wtedy mówię?
🌿Umów się na naturalną sesję domową. Nie musicie nigdzie wychodzić, pozować, przebierać się, stresować. Wszystko macie pod ręką - bo macie siebie i swoje czułe objęcia