27/01/2020
📸 Lubisz używać aparatu w smartfonie? Chętnie dzielisz się swoimi zdjęciami z innymi? Chcesz, żeby Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze?
A do tego... masz 15-18 lat i boisz się, że będziesz nudzić się w ferie?
Przyjdź na warsztaty z fotografii mobilnej, które poprowadzę w Filia nr 29 MBP we Wrocławiu! :)
➡️ Weź udział w wydarzeniu: https://tiny.pl/tsf6n
✅ Zapisy przez formularz: https://forms.gle/KfVKBrKeuoEvz42j6