Smile at me Magdalena Świercz Photography

Smile at me Magdalena Świercz Photography Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Smile at me Magdalena Świercz Photography, Fotograf, Wroclaw.

Zwykłe świąteczne zdjęcia. A jednak bije z nich niezwykła radość i miłość! Zachwyca mnie to za każdym naszym spotkaniem!...
23/12/2025

Zwykłe świąteczne zdjęcia. A jednak bije z nich niezwykła radość i miłość!
Zachwyca mnie to za każdym naszym spotkaniem!

Są piękne nici łączące nas z innymi ludźmi, niezwykłe relacje rodzące się w zwyczajności codzienności, piękno które z nich przychodzi do naszego życia, moc którą z nich czerpiesz i podajesz dalej.

Dziękuję Klaudia Ewa Radziwołek za każde nasze fotograficzne (i nie tylko) spotkanie.

Zerknijcie na Instagram, ta kobieta tworzy piękne treści .pl

Cześć Kochani! Grudzień to taki wyjątkowy miesiąc🥰Zastanawiam się tylko jak to jest, że w grudniu czas płynie szybciej, ...
20/12/2025

Cześć Kochani!

Grudzień to taki wyjątkowy miesiąc🥰Zastanawiam się tylko jak to jest, że w grudniu czas płynie szybciej, a chciałoby się wolniej.

Ekscytujące oczekiwanie wspólnego czasu z bliskimi, eksplozje dziecięcej radości, refleksje, chęć zatrzymania, snucie marzeń i planów na przyszły rok, podsumowania poprzedniego.

Ale zanim ten oddech całe listy zadań do zrobienia, oby zdążyć!

Zróbmy sobie prezent, bądźmy dla siebie dobrzy, uważni na siebie i bliskich. Oddychaj!

Nic się nie stanie jak czegoś z tej listy nie zrobimy, bądźmy💕

Zrób zdjęcia podczas świątecznych przygotowań, zatrzymaj się na ułamek sekundy, uchwyć momenty📸
Poczuj wdzięczność za to co jest💕

Cudowności dla Nas, niech dzieją się Cuda💫🎄

Dominika Kurzyńska dziękuję Ci, że jesteś! Mam ogrom wdzięczności za wszystko, co nas połączyło! Za Twoją obecność w moim życiu💕😘💕
Dziękuję za tę piękną sesję z Twoimi Najważniejszymi🥹💕
Cudowności dla Was💫💕💫

Trochę słońca, radości, pięknej Miłości, zanim jesień na dobre zagości w naszej codzienności.Uwielbiam te sesję, kocham ...
11/09/2025

Trochę słońca, radości, pięknej Miłości, zanim jesień na dobre zagości w naszej codzienności.
Uwielbiam te sesję, kocham lato, słoneczniki i te dziewczyny!
Za każdym razem kiedy się spotykamy jestem ogromnie wzruszona, bo to piękne Istoty są.
Klaudia Ewa Radziwołek dziękuję za możliwość spełniania Twojego marzenia o sesji w słonecznikach.
Poczujcie te piękne emocje i to ciepło tamtego czasu🥰

Cześć Kochani! Dziś będzie o odwadze 😊 Sesje kobiece są różne, tak jak różne jesteśmy my, kobiety. Każda inna, wyjątkowa...
03/04/2025

Cześć Kochani!

Dziś będzie o odwadze 😊

Sesje kobiece są różne, tak jak różne jesteśmy my, kobiety.
Każda inna, wyjątkowa, ze swoimi marzeniami i potrzebami.

Moja modelka Szymkiewicz dostała sesję w prezencie urodzinowym od swoich przyjaciółek.
Długo dojrzewała do tego spotkania.

Umówiłyśmy się na konsultacje, opowiedziała mi o czym marzy, ustaliliśmy stylizacje i szczegóły sesji i oto popatrzcie na efekty!

I tak sobie myślę, że zawsze wszystko dzieje się w odpowiednim czasie.

Ja też dojrzałam, nauczyłam się czegoś o sobie i w końcu wykorzystałam wiedzę zdobytą na kursie u jednej z moich fotograficznych idolek.
I mam odwagę, by pochwalić się efektami tej sesji🤩

Podobają się Wam?

Uściski
Spełniajcie swoje marzenia
Magda💕💕💕

Dzień dobry Kochani!Dzień narodzin dziecka to chyba najważniejszy dzień w życiu każdego rodzica. Każde urodziny to wycze...
19/03/2025

Dzień dobry Kochani!

Dzień narodzin dziecka to chyba najważniejszy dzień w życiu każdego rodzica.
Każde urodziny to wyczekiwany, radosny i bardzo wyjątkowy czas. Warto uwiecznać ten moment na fotografiach.
Wprowadzić urodzinowe sesje jako część rodzinnej tradycji związanej z obchodami urodzin. Do czego Was serdecznie namawiam, bo dzieci szybko rosną.

U nas często jest tak, że miesiąc w którym urodziły się moje dzieci jest jednym wielkim świętowaniem. Świętujemy z bliskimi, z kolegami, robiąc urodzinowe sesje, wymyślając atrakcje na wspólne spędzenie czasu, czasem wyjężdzając w celu spełnienia podróżniczego marzenia naszego jubilata.

Masz urodzinowe rytuały w swojej rodzinie?
Podzielisz się w komentarzu jak świętujecie?

Zapraszam Was na urodzinową sesję Cudnej Oliwki, dla mnie było to wyjątkowe i wzruszające spotkanie, za które jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję Ewa Radziwołek.

Oliwko! Niech Radość, którą w sobie nosisz, niesie Cię przez życie, oświetla Ci drogę i przyciąga do niego dobro i obfitość!

Ciocia Magda😘🥰😘

Dzień dobry Kochani!Jakiś czas temu miałam zaszczyt i przyjemność fotografować cudowne kobiety, które są fantastycznymi ...
11/03/2025

Dzień dobry Kochani!

Jakiś czas temu miałam zaszczyt i przyjemność fotografować cudowne kobiety, które są fantastycznymi ekspertkami w swoim zawodzie.

Jedną z tych zdolnych kobiet jest Pani Danuta Rusin. Pięknie jest pracować wśród takich kobiet. Pani Danuto serdecznie gratuluję sukcesów.

Zawsze jest dobry czas, aby zaktualizować swoje zdjęcia profilowe, pokazać czym się zajmujemy na co dzień, co jest naszą pasją i radością.

Zapraszam na sesje biznesowe i wizerunkowe.

Cudowności dla Nas🥰
Magdalena

Dzień dobry Kochani!Największą moją radością z tego co robię jest to, że do mnie wracacie. To jest taki piękny rodzaj ra...
28/02/2025

Dzień dobry Kochani!

Największą moją radością z tego co robię jest to, że do mnie wracacie.
To jest taki piękny rodzaj radości pomieszany z wdzięcznością i wzruszeniem.
Ta piękna Kobieta, stanęła przed moim obiektywem kolejny raz, za każdym razem w innej odsłonie.

Ewa Radziwołek jest cudowną Istotą, która postanowiła właśnie podzielić się swoją wiedzą i tym co robi, na swoim nowym koncie instagramowym Pięknie żyć https://www.instagram.com/piekniezyc.pl/
Warto tam zajrzeć po inspirujące treści.

Czuję odromne wzruszenie, że wybrała mnie jako twórcę zdjęć do tego pięknego projektu.
Klaudia, Ty wiesz! Dziękuję Ci za to bardzo. Rób to co robisz, bo robisz to cudnie. Rozwijaj się jeszcze piękniej i świeć swoim światłem, bo może komuś rozświetlisz nim drogę.

Uściskuję Was🥰
Magdalena

Dzień dobry Kochani!Chciałabym Wam opowiedzieć o moich sesjach noworodkowych.Czy wiecie, że na seję Waszego Maleństwa, m...
13/02/2025

Dzień dobry Kochani!

Chciałabym Wam opowiedzieć o moich sesjach noworodkowych.

Czy wiecie, że na seję Waszego Maleństwa, mogę przyjechać do Waszego domu?

Bardzo lubię pokazywać nowonarodzone Cuda w ich domach, w cieple jakie stworzyli im Rodzice, w otoczeniu takim, jakie ono jest w czasie, gdy przyszły na świat.

Dlaczego?

Może trochę przez własne doświadczenie, bo mnie zabrakło sił i przestrzeni, żeby zapakować się na sesję po porodzie moich dzieci😅
Ale też dlatego, że lubię naturalne, ponadczasowe kadry, przedstawiające rzeczywisty świat, taki w jakim żyjecie na co dzień. Na Waszej kanapie, z ulubionym kocykiem, misiem czy ukochanym zwierzakiem.

Sesja noworodkowa w Waszym domu jest mniej stresująca dla Was i Waszego Maleństwa, choć to i tak dużo dodatkowych wrażeń🥰

Zobaczcie jaką piekną Helenkę miałam zaszczyt fotografować w jej domu, kiedy miała zaledwie 10 dni!
Nie mogę pokazać całości materiału, ale uwierzcie mi było sporo cudnych kadrów z Rodzicami i starszym rodzeństwem.

Powstał z tej sesji przepiękny pamiątkowy album, który będzie cieszył całą Rodzinę przez długie lata.
Przyjdzie dzień kiedy Helenka zacznie po niego sięgać sama i będzie się dziwić, że kiedyś była taka malutka😍
Ale teraz niech dorasta spokojnie w otoczeniu miłości swoich Rodziców, którym serdecznie dziękuję za ogromne zaufanie i zaproszenie do ich świata w takim cudownym dla nich czasie🥰

Co myślicie o takich naturalnych sesjach noworodkowych?
Zrobilibyście taką sesję swoim dzieciom? Dajcie znać w komentarzu😘

Uściskuję Was
Magdalena

Dzień dobry Kochani!!!Sesja szkolna w listopadzie? Na zewnątrz?Dlaczego nie?!🙃Chcę Wam pokazać, że każda pora roku jest ...
21/11/2024

Dzień dobry Kochani!!!

Sesja szkolna w listopadzie? Na zewnątrz?
Dlaczego nie?!🙃

Chcę Wam pokazać, że każda pora roku jest odpowiednia na zdjęcia, jest piękna i ma swój urok.

Zdjęcia uroczej Uli zrobione na szkolnym podwórku☺️to odrobina jej szkolnej historii.
Lubię takie zdjęcia, oddające kawałek dziecięcego świata, czasu i miejsca w jakim żyją nasze dzieci.
Może dlatego, że przypomina mi to stare czarnobiałe fotografie oglądane w rodzinnych albumach, kiedy byłam dzieckiem, na których widzę mojego małego tatę na hulajnodze w przedszkolu, albo moją małą mamę w szkolnej ławce.
Zostały mi te obrazy w sercu.

Podoba się Wam taka alternatywa?
Chcielibyście takie zdjęcia dla swoich dzieci?
Dajcie znać w komentarzu.

W Dniu Życzliwości życzę nam, aby uśmiech stał się naszym orderem każdego dnia, dla nas samych i wszystkich wokół.🙂

Uściskuję🥰

Adres

Wroclaw
52-213

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Smile at me Magdalena Świercz Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Smile at me Magdalena Świercz Photography:

Udostępnij

Kategoria