13/02/2025
Dzień dobry Kochani!
Chciałabym Wam opowiedzieć o moich sesjach noworodkowych.
Czy wiecie, że na seję Waszego Maleństwa, mogę przyjechać do Waszego domu?
Bardzo lubię pokazywać nowonarodzone Cuda w ich domach, w cieple jakie stworzyli im Rodzice, w otoczeniu takim, jakie ono jest w czasie, gdy przyszły na świat.
Dlaczego?
Może trochę przez własne doświadczenie, bo mnie zabrakło sił i przestrzeni, żeby zapakować się na sesję po porodzie moich dzieci😅
Ale też dlatego, że lubię naturalne, ponadczasowe kadry, przedstawiające rzeczywisty świat, taki w jakim żyjecie na co dzień. Na Waszej kanapie, z ulubionym kocykiem, misiem czy ukochanym zwierzakiem.
Sesja noworodkowa w Waszym domu jest mniej stresująca dla Was i Waszego Maleństwa, choć to i tak dużo dodatkowych wrażeń🥰
Zobaczcie jaką piekną Helenkę miałam zaszczyt fotografować w jej domu, kiedy miała zaledwie 10 dni!
Nie mogę pokazać całości materiału, ale uwierzcie mi było sporo cudnych kadrów z Rodzicami i starszym rodzeństwem.
Powstał z tej sesji przepiękny pamiątkowy album, który będzie cieszył całą Rodzinę przez długie lata.
Przyjdzie dzień kiedy Helenka zacznie po niego sięgać sama i będzie się dziwić, że kiedyś była taka malutka😍
Ale teraz niech dorasta spokojnie w otoczeniu miłości swoich Rodziców, którym serdecznie dziękuję za ogromne zaufanie i zaproszenie do ich świata w takim cudownym dla nich czasie🥰
Co myślicie o takich naturalnych sesjach noworodkowych?
Zrobilibyście taką sesję swoim dzieciom? Dajcie znać w komentarzu😘
Uściskuję Was
Magdalena