Barbara Wierszyłło Trueephotography

Barbara Wierszyłło Trueephotography Zapraszam na sesje noworodkowe, rodzinne, ciążowe, kobiece, urodzinowe oraz biznesowe. Wykonuję również reportaże ślubne, z chrztów oraz innych uroczystości.

Mam lekki spadek, może za dużo pracy, jakieś wypalenie Napiszcie mi coś miłego, coś o mnie, o naszych sesjach!Niech będz...
06/06/2026

Mam lekki spadek, może za dużo pracy, jakieś wypalenie
Napiszcie mi coś miłego, coś o mnie, o naszych sesjach!
Niech będzie to lepsze miejsce niż opinie w Google! 🤍

Chcesz być fotografem?Zadaj sobie to pytanie: czy lubisz ludzi (w tym tych najmniejszych?)Jeśli chcesz być dobrym fotogr...
10/05/2026

Chcesz być fotografem?

Zadaj sobie to pytanie: czy lubisz ludzi (w tym tych najmniejszych?)
Jeśli chcesz być dobrym fotografem musisz po prostu lubić ludzi. Musisz być dla nich otwarty, empatyczny, cierpliwy.
Czasem jesteś ostoją, pocieszycielem. Czasem tylko albo i aż reportażystą, bez wchodzenia w jakieś relacje. Ale pamiętaj, że jesteś w danym miejscu dla nich.
Jeśli chcesz być fotografem to oprócz tych wszystkich godzin przy komputerze spędzonych na obróbce, godzin w studio spędzonych na układaniu scenek czy sprzątaniu, będziesz dużo pracować z ludźmi.

Ja jestem przeogromnie wdzięczna za moich klientów. Za wieloletnie relacje i za te nowe, krótsze.

15.05 popoludniu organizuję drugą edycję sesji biznesowychTym razem spotykamy się w spot studio 2.0270 zł za 5 zdjęć to ...
09/05/2026

15.05 popoludniu organizuję drugą edycję sesji biznesowych
Tym razem spotykamy się w spot studio 2.0
270 zł za 5 zdjęć to jak za darmo! A

Link do zapisów w bio



 Daniela ❤️ nie mam słów, żeby opisać to jak jestem wzruszona tą sesją!!! Jest wszystko co chciałam i jeszcze więcej!Jes...
01/05/2026

Daniela ❤️ nie mam słów, żeby opisać to jak jestem wzruszona tą sesją!!! Jest wszystko co chciałam i jeszcze więcej!
Jestem fotografem i prawie nie mam swoich zdjęć, ba, to chyba była moja pierwsza sesja, taka oficjalna.
Zawsze myślałam, że a to jestem za gruba, Piotrek nie lubi zdjęć, a to coś tam... tym razem odrzuciłam te myśli, po prostu chcąc mieć pamiątkę z tej wycieczki.
I choć widzę zmeczone chorobą ciało, zniszczone dłonie, to jestem przeogromnie szczęśliwa, że to zrobiłam! A do tego świetnie się bawiłyśmy!
Nie czekajcie jak ja na inny moment. Róbcie sobie sesje. Nie bądźcie jak Basia 😅 ale do Basi możecie na sesję przyjść.

Z serii tego kim jestem i co robię, ale poza pracą! Chociaż wydaje mi się, że jednak praca, zwłaszcza na jednoosobowej d...
14/04/2026

Z serii tego kim jestem i co robię, ale poza pracą! Chociaż wydaje mi się, że jednak praca, zwłaszcza na jednoosobowej działalności i prowadząc spółkę pochłania bardzo dużo mojego czasu - zwłaszcza, że mój jest dość ograniczony.

1. Oczywiście Piotrek! Chyba pierwszy raz tutaj się pojawia (I o tym nie wie 🤣), więc pewnie i wy widzicie go po raz pierwszy. To taki niewidzialny filar mojej działalności, mój kierowca i największe w życiu wsparcie. Wiem, że miało nie być o pracy, ale to On zawsze mówił, żebym robiła zdjęcia i kupił mi pierwszego canona :) jeśli mamy czas razem to zwykle jedziemy gdzieś z psem I jemy dobre jedzonko :)

2, 3, 4. Moje zwierzęta oficjalnie i po kolei, bo część z Was się dziwi czasem, że mam koty ;) Sheldon (ksywa Dudu albo Rudy), Szelma (Kicia) oraz Szalotka (tu nie będę wymieniać ksyw bo wstyd, ale Gałgan to najmilsza). Czemu na Sz? Zaczęło się od owczarka Szanty, do której dołączył Szachraj, a później kot Szajba i tak powstała drużyna Sz. Przez nasz dom przeszła także Szuja, która była kotem na DT.

5. Dobre jedzonko z przyjaciółmi! Zwłaszcza teraz wiosną i latem, kiedy są ogródki, mogę korzystać z wyjść na miasto bez obaw, że czymś się zarażę (wciąż muszę unikać tłumów i ludzi zakaźnie chorych).

6. Siłka! Zaczęłam w 2024 robić coś innego niż bieganie (do którego już chyba nie będę wracać) I bardzo się wkręciłam, zwłaszcza patrząc na korzyści zdrowotne dla moich chorych stawów. Rok temu musiałam z tego zrezygnować i wracam teraz! Razem z trenerką Anią będziemy wzmacniać moje ciało i starać się wrócić do formy sprzed diagnozy układowego zapalenia naczyń.

7. Wakajki!!! W wolnych chwilach szukamy z Piotrkiem kierunków, a raczej wybieramy kolejną karaibską wyspę :)

8. Dużo mojego czasu, chcąc nie chcąc, pochłania choroba. Regularne podawanie leku w szpitalu, dochodzenie do siebie po tym, regularne kontrole w szpitalu, w poradniach, lekarze, apteki, leki... przez to wszystko mam ograniczone zasoby, w chorobach przewlekłych bywają dni, kiedy nie mam na nic siły, często potrzebuję popołudniowych drzemek, no i cóż, naprawdę dużo czasu poświęcam dbaniu o swoje zdrowie. Na ten moment idziemy w dobrym kierunku :)

Czy coś Cię zaskoczyło?:)

Najlepszy sezon na sesje narzeczeńskie jest właśnie TERAZ!Chodźcie ze mną na spacer! ☺️Oprócz pięknych zdjęć gwarantuję ...
11/04/2026

Najlepszy sezon na sesje narzeczeńskie jest właśnie TERAZ!

Chodźcie ze mną na spacer! ☺️
Oprócz pięknych zdjęć gwarantuję naprawdę luźną atmosferę i mnóstwo śmiechu!😂

Wiosenny spacer po Wrocławiu 😍 wiosna w mieście zachwyca!
10/04/2026

Wiosenny spacer po Wrocławiu 😍 wiosna w mieście zachwyca!

Czy w 25 minut sesji można poszaleć i jeszcze zmienić outfit?Kamila Piotrowska | Trenerka z pasją 🏃‍♀️🏋‍♀️ Kamila udowad...
07/04/2026

Czy w 25 minut sesji można poszaleć i jeszcze zmienić outfit?
Kamila Piotrowska | Trenerka z pasją 🏃‍♀️🏋‍♀️ Kamila udowadnia, że tak! 💜
Kolejna edycja mini sesji biznesowych w kwietniu - tym razem 2 proste ujęcia na LinkedIn, do CV czy znanego lekarza - za stówkę! 22.04 - zapraszam do zapisów
No i planuję już kolejną edycję na maj!😅

To, że nazywam się Basia i jestem fotografem, to wszyscy wiedzą 😅Ale z rzeczy, o których nie mówię najczęściej:-jestem w...
01/04/2026

To, że nazywam się Basia i jestem fotografem, to wszyscy wiedzą 😅
Ale z rzeczy, o których nie mówię najczęściej:
-jestem w stałej, wieloletniej relacji 🥰
-mam dwa koty (Szeldona i Szelmę), a rok temu dołączył do nas (znowu) pies (Szalotka), więc bywa u nas głośno 😅
-nie mam prawa jazdy i jeszcze do niedawna bałam się w ogóle jeździć samochodem! Kto wie, może kiedyś poprowadzę 4 kółka?
-nie mamy dzieci i nie będziemy ich mieć, ale za to mam doskonały kontakt ze wszystkimi bombelkami! Jestem ciocią focią, ciocią Basią i ciocią fotograf - kocham to!
-jeszcze kilka lat temu przerażały mnie podróże, a zwłaszcza lot samolotem. To aż dziwne, że to piszę, ale teraz kocham długie loty 😅 jakoś tak nas ciągnie na Karaiby, tam jest tyle wysp do odkrycia! Chociaż myślę, że mamy już swoją topkę
-chciałabym kiedyś mieć kury i sprzedawać jajka (właśnie na jednej z karaibskich wysp 🤣)
-często śnią mi się koszmary, że wracam do poprzedniej pracy! 😅 jest mi wtedy strasznie przykro, że nie wyszło mi w fotografii i musiałam wrócić na etat
-podczas obróbki często słucham kryminałów albo głosówek moich szalonych przyjaciółek 😅 (nagram Ci, bo będzie szybciej...)
-jestem mega wrażliwą osobą

Dowiedziałaś się czegoś nowego o mnie?
A może o czymś jeszcze chciałabyś wiedzieć? ☺️

27/03/2026

Dziś w studio powstawały nagrywki dla
Na końcu Natalia nagle podała mi mikrofon mówiąc: teraz Ty!
No to teraz ja! 🤣
Jeżeli boicie się, że będzie ze mną sztywno na sesji - to na pewno nie macie czego się bać!
Wrzucam to jako backstage, ale na razie nie czekajcie na główną część, bo jej po prostu nie ma 😅 ale może kiedyś Coś dogram, to pierwszy raz kiedy do Was gadam od sterydoterapii, kiedy moje ciało się mega zmieniło, więc to ogromne wyjście ze strefy komfortu.
Ściskam!

Adres

Powstańców Śląskich 22
Wroclaw
50-529

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 17:00

Telefon

+48888555013

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Barbara Wierszyłło Trueephotography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Barbara Wierszyłło Trueephotography:

Udostępnij

Kategoria