22/10/2023
Dzień dobry :)
Piękna Helenka i OGŁOSZENIE :)
Kochani,
od października nie mam już studia. Nie mam też rekwizytów i dodatków - na tę chwilę nie będę wykonywać sesji.
Na tę decyzję wpłynęło bardzo, bardzo wiele. Serce mam rozdarte ale nie mówię ostatniego słowa - na razie w najbliższych miesiącach będę wykonywać tylko sesje plenerowe naturalne i pracować jako retuszer - zajmuję się obróbką dla firm ale także dla osób prywatnych, które chciałyby poprawić zdjęcia choćby z telefonu.
Coś się kończy a coś zaczyna. Zobaczymy jak mnie ta droga poniesie :)
Ściskam i dziękuję wszystkim, zwłaszcza stałym klientom którzy już wiedzą i piszą do mnie bardzo poruszające wiadomości.
Dziękuję! :*
Kasia Tuńska Fotografia Kasia Tuńska