04/04/2021
Mimo, że dawno nic nie wrzucałem to nie znaczy, że nic się nie działo. To jedna z sesji jeszcze z końcówki zeszłego roku. Już niedługo sporo nowych rzeczy. Na zdjęciach Wiktoria i Łukasz.
Portretowa część mojego fotograficznego hobby. Zainteresowanych sesją zapraszam do kontaktu. Wi?
Wroclaw
53-023
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zdjęcia przy okazji - Szymon Adamczyk umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.