03/06/2026
To nie pierwszy raz, kiedy przychodzi mi fotografować osoby niepełnosprawne :) Widujemy się - wbrew pozorom - dość często (gale, festyny czy jakieś projekty). Kilka dni temu pokazywałam wam jak wyglądał Dzień Dziecka z podopiecznymi Ośrodek Św. Hiacynta i Franciszek w Wodzisławiu Śląskim . Dziś chciałabym pokazać wam kilka portretów osób które brały udział w metamorfozie przygotowanej przez Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach :)