Robię Zdjęcia

Robię Zdjęcia Zapraszam na sesje w plenerze i studiu!

Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz sprawdzić się w roli modela/modelki, zrobić prezent ukochanej osobie lub po prostu poczuć się pięknie. Warunki sesji do uzgodnienia, czekam na zgłoszenia pod adresem mailowym, chętnie odpowiem na wszelkie pytania: [email protected]

Serdecznie zapraszamy na mini sesje jesienne 🌞🍁🍂
13/10/2018

Serdecznie zapraszamy na mini sesje jesienne 🌞🍁🍂

Anastazja w towarzystwie jednego ze swoich milusińskich :) Na szczęście na zdjęcia nie musiałyśmy wybierać się aż do Afr...
11/10/2018

Anastazja w towarzystwie jednego ze swoich milusińskich :)
Na szczęście na zdjęcia nie musiałyśmy wybierać się aż do Afryki, bo pustynie znalazłyśmy w pobliskim lesie :D

Pogoda jak zwykle nas zaskoczyła i zamiast pięknego słońca padał deszcz. Nie poddałyśmy się i zrobiłyśmy cudowne zdjęcia...
05/10/2018

Pogoda jak zwykle nas zaskoczyła i zamiast pięknego słońca padał deszcz. Nie poddałyśmy się i zrobiłyśmy cudowne zdjęcia :D Spontanicznie nadałyśmy sesji temat Czerwonego Kapturka, mimo, że zamiast kapturka była czerwona sukienka ;)

Sesję z Klaudią zrobiłyśmy kiedy można było cieszyć się jeszcze dodatnią temperaturą :) Mam nadzieję, że ten piękny uśmi...
26/09/2018

Sesję z Klaudią zrobiłyśmy kiedy można było cieszyć się jeszcze dodatnią temperaturą :) Mam nadzieję, że ten piękny uśmiech umili te chłodne dni, które zaczęły nas odwiedzać.

Najpiękniejsze zdjęcia, to te w których widać Waszą miłość
20/09/2018

Najpiękniejsze zdjęcia, to te w których widać Waszą miłość

Pogoda dopisuje więc trzeba z niej korzystać. Zapraszam na sesje :)
19/09/2018

Pogoda dopisuje więc trzeba z niej korzystać.
Zapraszam na sesje :)

Po długim czasie nieobecności ruszam dalej. A już wkrótce zdjęcia z tymi uroczymi modelami :D
18/09/2018

Po długim czasie nieobecności ruszam dalej. A już wkrótce zdjęcia z tymi uroczymi modelami :D

Chrzest Święty - jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu duchowym.
19/12/2016

Chrzest Święty - jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu duchowym.

Miałam przyjemność znowu robić zdjęcia z Konradem. Efekty oceńcie sami :D
06/12/2016

Miałam przyjemność znowu robić zdjęcia z Konradem. Efekty oceńcie sami :D

Dziś coś w bieli i czerni z Julką :)
05/12/2016

Dziś coś w bieli i czerni z Julką :)

Moja śliczna modelka Klaudia, z którą robimy zdecydowanie za mało sesji bo efekty zawsze są powalające. :D
04/12/2016

Moja śliczna modelka Klaudia, z którą robimy zdecydowanie za mało sesji bo efekty zawsze są powalające. :D

Adres

Wołomin
05-200

Telefon

+48668422607

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Robię Zdjęcia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Robię Zdjęcia:

Udostępnij

Kategoria