Kamil Valchář / Fotograf / www.vafoto.cz

Kamil Valchář / Fotograf / www.vafoto.cz Svatebni fotograf - rezervujte si svuj termin j*z dnes, po cele CR!:) www.vafoto.cz

23/07/2023
Svatební fotograf pro 2024 www.vafoto.czStale hledáte fotografa, kterému neunikne žádný důležitý moment a skrze fotky př...
21/01/2023

Svatební fotograf pro 2024 www.vafoto.cz

Stale hledáte fotografa, kterému neunikne žádný důležitý moment a skrze fotky převypraví kompletní příběh svatebního dne? Právě jste ho našli...Kamil, těší mě!🙂

Mým cílem je lidi přirozeně rozesmívat, zachycovat skutečné emoce, nenutit je do strojených a jim nepříjemných póz. Z mnoha svateb již znám návaznosti programu a vim, kde v daný moment být, abych co nejlépe zachytil neopakovatelný okamžik.

Pomůžu Vám také s harmonogramem svatebního dne a budu rádcem i oporou ve Váš velký den. To vše je pro mě samozřejmostí.

Pojďme společně vytvořit příběh, kde v hlavni roli budete právě Vy!📸😊

PS: Pokud se Vám má tvorba líbí, sdílejte ji se svými přáteli, budu moc rád 🙂

Poslední svatbu roku 2022 jsem měl na konci října a splnilo se v co jsem doufal...barevný podzim! Je to trochu sázka do ...
20/01/2023

Poslední svatbu roku 2022 jsem měl na konci října a splnilo se v co jsem doufal...barevný podzim! Je to trochu sázka do loterie, mít v tenhle čas svatbu, ale Katka s Honzou to riskli a určitě nelitovali a já si užíval naprosto uvolněnou atmosféru. Snad se mi podařilo zlomit i nechuť k focení u Honzy:D Je to divné, ale po mém focení chlapi odchází se slovy "To nebylo tak hrozné, dokonce mě to bavilo:D"
Areal Setina opět nezklamal a skvělý personál se postaral o příjemnou atmosféru :) Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20221020_kh/

Svatba Adélky a Ondry pro mě byla tento rok největší výzva! Prodloužený obřad v kostele, venku kolem 200 lidí na společn...
19/01/2023

Svatba Adélky a Ondry pro mě byla tento rok největší výzva! Prodloužený obřad v kostele, venku kolem 200 lidí na společnou fotku a blahopřání, mlha, déšť,... :D A přes to všechno lidi kolem nich byli jako jedna rodina a ta atmosféra byla úžasně uvolněná :) Při našem focení přišla o hlavu jen jedna slunečnice :D Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20221001_ao/

Marco s Eliškou si vybrali pro svůj den Panský mlýn a musím říct, že ta atmosféra pro obřad je tam naprosto úžasná! Je t...
17/01/2023

Marco s Eliškou si vybrali pro svůj den Panský mlýn a musím říct, že ta atmosféra pro obřad je tam naprosto úžasná! Je to také místo, kde se vyblbnou lidé všech věkových kategorií, a proto ani zde nezůstalo nevyužito dětské hřiště:D Při výběru fotek jsem si pak připadal trochu divně...ti dva se smějou snad při všem:D
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20221008_em/

Tento rok jsem měl velké štěstí na obřady v kostelech. Svatba Hanky a Štěpána mi splnila jeden sen a to nafotit svatbu v...
15/01/2023

Tento rok jsem měl velké štěstí na obřady v kostelech. Svatba Hanky a Štěpána mi splnila jeden sen a to nafotit svatbu v kostele sv. Jana Nepomuckého v Pražmě...ten kostel je naprosto úžasný! :) Jelikož Štěpán kráčí ve stopách otce nechyběli chlapi s flintama v zeleném a skvělá dančí svíčková. Naše novomanžele jsem trošku potrápil a nafotili jsme pár blbostí :D
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20220924_hs/

Svatbu Danyho a Terky jsem si vážně užil, dlouho jsem totiž mězažil tak bohatý obřad v kostele. Družiček, že bys je na j...
15/01/2023

Svatbu Danyho a Terky jsem si vážně užil, dlouho jsem totiž mězažil tak bohatý obřad v kostele. Družiček, že bys je na jedné ruce nespočítal, skvělá živá kapela, předmanželšké sliby, u kterých i já měl na krajíčku:D Prostě program na skoro 2 hodiny!
Po obřadu jsme se přesunuli na Restaurace Pod Borovou , která opět nezklamala skvělou obsluhou a také výborným jídlem:)
Nakonec jsme poběhali po okolí a nafotili nějaké párovky...ti dva se fotí sami takže nebylo o čem :)
Děkuji za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20220827_td/

Když mi Denča popisovala to místo konání svatebního obřadu tak mi bylo jasné, že bude sranda...svatba na mole rybníka, l...
09/01/2023

Když mi Denča popisovala to místo konání svatebního obřadu tak mi bylo jasné, že bude sranda...svatba na mole rybníka, loďky k dispozici a na listu pozvaných Slováci :D Musím říct, že na téhle svatbě jsem si prodloužil život o pár let!
Každopádně když svatba u rybníka tak jedině Roubenka u rybníka - Vratimov!
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20220916_dl/

Pokud jste někdy byli na svatbě nějakému fotbalistovi určitě víte, že to kluci dokážou rozjet nejen na trávníku, ale tak...
08/01/2023

Pokud jste někdy byli na svatbě nějakému fotbalistovi určitě víte, že to kluci dokážou rozjet nejen na trávníku, ale také na svatbě! Ani tahle svatba nebyla výjimkou :D Pokud Kluci k ránu nezbourali Hotel a restaurace Palfrig, kde probíhala svatba, tak rozhodně doporučuju návštěvu!
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20220820_lp/

Svatba Adélky a Vaška, která se konala v Areal Setina byla naplněna úžasnou atmosférou, všichni pozitivně nalazení, úsmě...
08/01/2023

Svatba Adélky a Vaška, která se konala v Areal Setina byla naplněna úžasnou atmosférou, všichni pozitivně nalazení, úsměv střídal úsměv a novomanžele jsem dostal i do potoka...všichni přežili! :D
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Celý svatební příběh naleznete na webu http://vafoto.cz/20220703_av/

Lenky s Víťou zvolili malou svatbu ve Včelařské muzeum v Chlebovicích obklopení svými nejbližšími:) Tvrdili o sobě, že j...
06/01/2023

Lenky s Víťou zvolili malou svatbu ve Včelařské muzeum v Chlebovicích obklopení svými nejbližšími:) Tvrdili o sobě, že jsou těžcí introverti, ale mi se při focení nezdálo! Song na první novomanželský tanec se vybíral na místě a nikdo neřešil žádné časy, kdy má co být, prostě svatba na pohodu :)
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Další svatební příběhy najdete na www.vafoto.cz

Markétka s Viktorem přehodili výhybku a rozjeli se společným životem přímo z radnice přes kruháč do Restaurace Stará kuž...
08/12/2022

Markétka s Viktorem přehodili výhybku a rozjeli se společným životem přímo z radnice přes kruháč do Restaurace Stará kuželna, kde se o nás personál skvěle postaral a úžasně uvařil! Díky Viktorovu zaměstnání mělo focení svou tématiku:)
Děkuji, za vloženou důvěru a přeji vše nejlepší ve společném životě❤️
Další svatební příběhy najdete na www.vafoto.cz

Adres

Wisła

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kamil Valchář / Fotograf / www.vafoto.cz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kamil Valchář / Fotograf / www.vafoto.cz:

Udostępnij

Kategoria