02/01/2025
Witajcie w Nowym Roku, Kochani 😍🥳
Mam nadzieję, że porządnie pożegnaliście się z 2024 rokiem,
oraz że Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła rodzinnego i że Wasze brzuchy też były pełne 😃
Pragnę życzyć Wam wszystkiego co najlepsze na 2025rok!
Poniżej scenka z okazji dnia Babci i Dziadka 👩🦳👨🦳😍
Zapraszam do zapisów a zostało bardzo mało czasu!
a dokładnie ostateczny termin - 19 stycznia
mamy jedynie dwa tygodnie!
Zapraszam gorąco!