18/11/2021
🎄𝒞𝓏𝓎 𝓌𝒶𝓇𝓉𝑜 𝓏𝓇𝑜𝒷𝒾ć 𝓈𝑒𝓈𝒿ę ś𝓌𝒾ą𝓉𝑒𝒸𝓏𝓃ą? 📸
Minęła połowa listopada czyli czas, w którym zaczynamy myśleć o najbardziej magicznych chwilach w roku czyli Świętach Bożego Narodzenia. Czekają na nie dzieci, tęsknią za nimi dorośli, wspominają seniorzy.
🎄Święta mają coś magicznego w sobie, co pozwala ludziom poczuć jedność, zatrzymać się i pobyć razem. Takie chwile warte są zapamiętania. Poniżej opisuję kilka powodów, dla których warto zrobić sesję świąteczną:
📍𝓌𝓎𝒿ą𝓉𝓀𝑜𝓌𝒶 𝓅𝒶𝓂𝒾ą𝓉𝓀𝒶, która sprawi, że za rok, dwa czy nawet 20 lat wyciągniemy zdjęcia z szuflady, by przy wigilijnym stole przywołać wspomnienia z minionych lat uśmiechając się do swoich malutkich dzieci ubranych odświętnie i wesoło przeglądających się w bombkach, przypominając sobie dawną fryzurę i gładką twarz, wspomnieć tych, którzy byli, a dziś ich już nie ma
📍𝓈𝓌𝑜𝒷𝑜𝒹𝓃𝒶 𝓏𝒶𝒷𝒶𝓌𝒶 𝒾 𝓅𝓇𝓏𝑒𝒷𝒾𝑒𝓇𝒶𝓃𝓀𝒾 z użyciem świątecznych rekwizytów i czapek
📍𝑜𝓇𝓎𝑔𝒾𝓃𝒶𝓁𝓃𝓎 𝓅𝑜𝓂𝓎𝓈ł na prezent gwiazdkowy 🎁 w formie wywołanych odbitek w pięknym opakowaniu, portrecie w ramce 🖼lub foto-kalendarzu
📍𝓃𝒾𝑒𝓉𝓊𝓏𝒾𝓃𝓀𝑜𝓌𝒶 𝓀𝒶𝓇𝓉𝓀𝒶 ś𝓌𝒾ą𝓉𝑒𝒸𝓏𝓃𝒶, która może ucieszyć naszych przyjaciół i znajomych, z którymi widujemy się rzadko.
Jedno jest pewne, warto uwiecznić ten czas dlatego zapraszam Was na sesję świąteczną do mojego studio w Wieluniu, gdzie czekają dwie aranżacje:
💚zieleń i biele z domieszką czerwieni
💛złoto, beże i brązy
Sesja obejmuje:
- 5 ujęć do wyboru w formie cyfrowej
- 5 wydruków 15x21 cm
- kartka elektroniczna
Jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć.
Czas trwania sesji ok. 45 min.
Koszt: 300 zł
Zapraszam do rezerwacji:
📞 605 241 026