Robert Dzióbek Fotografia

Robert Dzióbek Fotografia Fotografuję bo lubię.

09/11/2024

Znaleziona na internetach przypowieść suficka zilustrowana moimi fotografiami ;)"Murid (uczeń) proprosił kiedyś swojego ...
19/05/2023

Znaleziona na internetach przypowieść suficka zilustrowana moimi fotografiami ;)

"Murid (uczeń) proprosił kiedyś swojego murszida (nauczyciela) o to, by pokazał mu czym jest niebo. Nauczyciel przytaknął i skierował go do pewnego pomieszczenia, gdzie uczeń pełen entuzjazmu wszedł... i zastał pusty pokój.

Nieco skonfundowany po pewnym czasie wrócił do nauczyciela i poprosił o pokazanie jak wygląda piekło. Murszid znów skierował go do pewnego pomieszczenia, gdzie uczeń ponownie zastał pusty pokój.

Zdezorientowany murid wrócił do nauczyciela i zapytał: Ale gdzie te rzeki nektaru w niebie albo ognie piekielne w piekle?
Nauczyciel podniósł wzrok i spojrzał na niego: - Aaaa, o to ci chodzi...? - To... zawiesił głos... ... to musisz zabrać ze sobą sam”

Tatry AD 2019
30/04/2020

Tatry AD 2019

Widzę, że tutaj nie było ;)Weronika 🙂Make-up Małgorzata Kopczyńska 💄👄
18/11/2019

Widzę, że tutaj nie było ;)
Weronika 🙂
Make-up Małgorzata Kopczyńska 💄👄

Taka relacja ze spotkania, które odbyło się... w ubiegłym roku w Krakowie ;)
04/05/2019

Taka relacja ze spotkania, które odbyło się... w ubiegłym roku w Krakowie ;)

Prawie rok od opublikowania ostatniego posta... hmm Więc taka mała galeria z ostatnich zdjęć z Julką i Gabrysią. Prawie ...
09/11/2018

Prawie rok od opublikowania ostatniego posta... hmm
Więc taka mała galeria z ostatnich zdjęć z Julką i Gabrysią. Prawie zapomniałem jak się fotografuje... ;) Wiem, niespójne kolorystycznie, ale to w końcu niekomercyjne przedsięwzięcie więc...puszczam wodze fantazji...

Szczególne podziękowania należą się Katarzynie, która przygotowała stylizacje, a której niestety nie oznaczę bo nie posiada facebooka.
Dziękuję... :)

z: Julia Kowal & Gabi Wcisło

Mała relacja z tegorocznego Comic Con. Jak zwykle bardziej portretowo niż reportażowo. :)Była to na prawdę niezła zabawa...
26/11/2017

Mała relacja z tegorocznego Comic Con. Jak zwykle bardziej portretowo niż reportażowo. :)
Była to na prawdę niezła zabawa :)

Miłego wieczoru.:)model:Weronika BaduraMUA: Małgorzata Piekarczykfoto: ja
11/11/2017

Miłego wieczoru.:)
model:Weronika Badura
MUA: Małgorzata Piekarczyk
foto: ja

"Zmarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci."- Wisława SzymborskaFot.ja. Cmentarz w Wieliczce. Dzisiaj.
01/11/2017

"Zmarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci."
- Wisława Szymborska

Fot.ja.
Cmentarz w Wieliczce. Dzisiaj.

Adres

Wieliczka

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Robert Dzióbek Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria