14/07/2024
Coś się kończy, a coś nowego zaczyna…🌸
Z delikatnym wzruszeniem prezentuję tutaj zdjęcia z ostatniego reportażu i sesji ślubnej, którą miałam przyjemność wykonać.
Decyzję o zakończeniu ślubnej przygody podjęłam już dwa lata temu, a teraz nadszedł moment, by się nią z Wami podzielić.
Fotografowanie ślubów było dla mnie cudownym doświadczeniem. Każda para,
ich uśmiechy i łzy wzruszenia zostaną w moim serduszku na zawsze (szczególnie te moje, płynące podczas każdego wejścia do kościoła Pani/Pary Młodej przy „Ty tylko mnie poprowadź” czy momentu błogosławieństwa i przysięgi - chyba rzadko kiedy potrafiłam się powstrzymać a aparat dobrze to maskował😎😅.)
Cieszę się, że mogłam być częścią tylu pięknych historii i dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali.❤️
Choć żegnam się z reportażami ślubnymi, to czuję ulgę i radość na myśl o nowych wyzwaniach!