Kasia Wycech Fotografia

Kasia Wycech Fotografia Fotografia dziecięca, ciążowa oraz rodzinna, Warszawa i okolice a dokładnie Wesoła

Fotografia dziecięca, rodzinna i okolicznościowa :)
Studio -> Warszawa-Wesoła ul.Brzoskwiniowa 7

Zdecydowanie na sesjach wiosennych zagości sporo koloru :)Jeśli macie ochotę się zapisać, zapraszam ;)https://kasiawycec...
12/03/2026

Zdecydowanie na sesjach wiosennych zagości sporo koloru :)
Jeśli macie ochotę się zapisać, zapraszam ;)
https://kasiawycechfotografia.mafelo.net
Sukienki dla dziewczynek w przedziale wiekowym ok 2-10 lat będą dostępne na sesji ( do wyboru - żółte i różowe)

Małe zwierzątka też już zamówione :) ależ będzie radości na tych sesjach ;)

Słoneczko chyba zagościło u nas na dobre :)Jeśli macie ochotę, na cudowne wiosenne sesje, zapisy już ruszyły -> https://...
10/03/2026

Słoneczko chyba zagościło u nas na dobre :)
Jeśli macie ochotę, na cudowne wiosenne sesje, zapisy już ruszyły ->
https://kasiawycechfotografia.mafelo.net

T-shirty ze zdjęć są do waszej dyspozycji na sesji :)

Wiosna! :)I z tej okazji chciałabym zaprosić Was na sesje.Do wyboru 2 weekendy - 28-29.03 oraz 18-19. 04.Na 99% na sesji...
06/03/2026

Wiosna! :)
I z tej okazji chciałabym zaprosić Was na sesje.
Do wyboru 2 weekendy - 28-29.03 oraz 18-19. 04.
Na 99% na sesji będzie jakieś zwierzątko ;)

Ogromne podziękowania dla moich cudownych modelek :) Marleny i Gabi :)

Wszystkie szczegóły i możliwość ich rezerwacji znajdziecie pod linkiem ->https://kasiawycechfotografia.mafelo.net


Drodzy! Poszukuję modeli do przetestowania aranżacji wiosennej :)Sesja odbędzie się w najbliższych dniach, w ustalonym t...
27/02/2026

Drodzy!
Poszukuję modeli do przetestowania aranżacji wiosennej :)
Sesja odbędzie się w najbliższych dniach, w ustalonym terminie.
Otrzymacie 5 ujęć (ewentualnie więcej jeśli je wybiorę do promocji)
Poszukuję :)
Dziewczynki w wieku 4-10 lat która lubi pozować i ma długie włosy :) (na ten wiek mam sukienki na kolorową aranżację)
Dodatkowo w sesji może wziąć udział, rodzeństwo i rodzice/rodzic.

Jeśli jesteście zainteresowani. Śmiało zgłaszajcie się pod postem. Mile widziane zdjęcia modelki ;) ewentualnie możecie wysłać je na priv.

Do sesji będzie trzeba się odpowiednio przygotować ;) i zabrać swoje ubrania do aranżacji z dużymi kwiatkami (jeansy + t-shirt/sweterek) Ubiór dla rodziców we własnym zakresie.
Odezwę się do wybranej osoby :)

Dziś ktoś ważny ma urodziny!8 lat!To zdecydowanie "mój człowiek"Taki który, w sekundę potrafi mnie zdenerwować i milisek...
16/02/2026

Dziś ktoś ważny ma urodziny!
8 lat!
To zdecydowanie "mój człowiek"
Taki który, w sekundę potrafi mnie zdenerwować i milisekundę rozśmieszyć i rozczulić!
Jego uśmiech, taniec i zabawny text powoduje, że dzień staje się lepszy :)

JanekGałganek :) ❤️

Drodzy,Ten rok był dla mnie inny, trochę wolniejszy... ale jestem przekonana, że kolejny już taki nie będzie ;) moje ADH...
23/12/2025

Drodzy,

Ten rok był dla mnie inny, trochę wolniejszy... ale jestem przekonana, że kolejny już taki nie będzie ;) moje ADHD na to nie pozwoli ;)
Mam swoje miejsce na ziemi i mam nadzieję, że powstaną w nim cudowne zakątki do zdjęć plenerowych!
To takie trochę podsumowanie roku i życzenia Świąteczne w jednym ;)

a więc....

Chciałabym Wam życzyć spokojnego czasu :)
Dobrych myśli.
Może śniegu?!
Dbajcie o siebie :)

Uściski!
Dużo uścisków ;)
Kasia

Obiecałam sobie, że będę codziennie dodawała post ...Ale wyszło jak zawsze ;) szaleństwo na sesjach przedszkolnych, powo...
07/11/2025

Obiecałam sobie, że będę codziennie dodawała post ...
Ale wyszło jak zawsze ;) szaleństwo na sesjach przedszkolnych, powoduje że zapominam o wszystkim! eh!

Wczoraj był wyjątkowo ważny dzień! Ta młoda dama skończyła 12 lat.
To jakiś zupełnie inny level dziecka :) który cieszy się z radia i kubka termicznego ;)
Jest inaczej ale fajnie :)
Fajnie mieć duże dziecko :)
Fajnie, że jest fajna :)
Mam ogromną nadzieję, że będzie patrzyła przez różowe okulary całe swoje życie :)

I zagościła cudna niebieska kokarda do pastelowej aranżacji :)Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad sesją -> rezerwujcie ś...
04/11/2025

I zagościła cudna niebieska kokarda do pastelowej aranżacji :)
Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad sesją -> rezerwujcie śmiało https://kasiawycechfotografia.mafelo.net

Sukienka którą Tosia ma na sobie, dostępna będzie na sesji w kilku rozmiarach ;)

To hopsaaaamy dalej w klimacie Świątecznym.Aranżacja nr 2 :) Połączenie które zrobiłam pierwszy raz i powiem Wam -> podo...
31/10/2025

To hopsaaaamy dalej w klimacie Świątecznym.
Aranżacja nr 2 :) Połączenie które zrobiłam pierwszy raz i powiem Wam -> podoba mi się :) chociaż od zrobienia tego zdjęcia, doszło jeszcze trochę światełek (muszę zrobić testy ;))
Czerwień i róż!
Sprawdzą się jeszcze beże oraz srebro :)
Różowa bluza dostępna dla Was w kilku rozmiarach (S-XL)
Sukienka różowa w serduszka mam chyba 4 szt (w przedziale wiekowym 2-9 lat)
Rezerwacje -> https://kasiawycechfotografia.mafelo.net

To zdjęcia sprzed ostatnich poprawek, ale powoli zaczyna wyglądać dobrze :) To pierwsza, najbardziej klasyczna aranżacja...
30/10/2025

To zdjęcia sprzed ostatnich poprawek, ale powoli zaczyna wyglądać dobrze :)
To pierwsza, najbardziej klasyczna aranżacja.
Będą pasowały czerwienie, bordo, butelkowa zieleń ale też beże czy złoto.
I uwaga - niebawem przyjdą cudowne czerwone sukienki!

Jeśli macie ochotę zapisać się na sesje :) zapraszam.
Ale doczytajcie proszę szczegóły ;)
https://kasiawycechfotografia.mafelo.net

Dzieci rosną....ich nastawienie do sesji się zmienia ;)Człowiek by chciał zrobić test aranżacji...Ale czy to jest możliw...
27/10/2025

Dzieci rosną....
ich nastawienie do sesji się zmienia ;)
Człowiek by chciał zrobić test aranżacji...
Ale czy to jest możliwe z nastolatką? :) :) :)
Odpowiedz i podpowiedz na zdjęciu ;)

Ho Ho Ho Moi Drodzy :) Wiem, że jestem w lekkim niedoczasie ;)Wiem, że trochę "wstrzymywałam" temat sesji Świątecznych :...
02/10/2025

Ho Ho Ho Moi Drodzy :)

Wiem, że jestem w lekkim niedoczasie ;)
Wiem, że trochę "wstrzymywałam" temat sesji Świątecznych :)

Aleeeeee oficjalnie, w NOWYM (wiem wiem kolejnym) miejscu, chciałabym zaprosić Was na Wyjątkowe sesje Świąteczne :)
Wyjątkowe bo z Wami :)
W super cenie, żebyście chcieli do mnie wpaść, kawałek dalej (pewnie dla większości z Was) niż zwykle.

Więc jeśli macie ochotę wpaść, czytajcie uważnie szczegóły ;) WSZYSTKIE ;)
i zapisujcie się na sesje :)
Ps. Jeśli interesuje Was inny termin, piszcie śmiało.
Ps. Mam nadzieję, że jesteście w stanie mi zaufać, bo aranżację pokaże dopiero pod koniec października ;)

Link -> https://kasiawycechfotografia.mafelo.net

Pozdro
K

Adres

Wspólna 70A
Wesoła
05-462

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kasia Wycech Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kasia Wycech Fotografia:

Udostępnij

Kategoria