24/04/2026
Przedstawiam wam Patrycję i Dawida , sesja z nimi to była czysta przyjemność 😁☺️🥰📸
Uwielbiam takie sesje kiedy zdjęcia ,,robią się same " 😁 Spojrzenie , dotyk , uśmiech i poprostu dobra zabawa , wtedy wychodzą najlepsze ujęcia ! ☺️📸 Na tej sesji było bardzo dużo uśmiechu i miłość aż bije z tych zdjęć i właśnie o to chodzi 😁
Oficjalnie rozpoczął sezon sesji plenerowych więc zapraszam na sesję zdjęciowe do mnie ! ☺️🌸Do końca kwietnia mam -10 % rabatu na wszystkie pakiety ! ☺️