Agnieszka Nowacka-Witczak fotografia

Agnieszka Nowacka-Witczak fotografia * sesje wizerunkowe
* sesje kobiece
* sesje rodzinne https://znanyfotograf.com/agnieszka-nowacka-witczak

To było spotkanie pełne dobrej energii, uważności i spokoju. Danusi, którą fotografowałyśmy, zależało na pokazaniu profe...
06/03/2026

To było spotkanie pełne dobrej energii, uważności i spokoju.
Danusi, którą fotografowałyśmy, zależało na pokazaniu profesjonalnej strony pracy terapeutki, ale też autentyczności i ciepła, bo to buduje relację z drugim człowiekiem jeszcze zanim padną pierwsze słowa rozmowy.
Realizowałyśmy tę sesję we dwie, razem z ZUZIA JACH, dzięki czemu mogłyśmy spojrzeć na tę historię z różnych perspektyw i uchwycić subtelne momenty: gesty, spojrzenia, naturalność bycia tu i teraz.

Jeśli pracujesz 1:1 z drugim człowiekiem, wiesz, jak ważne jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
Często pierwsze wrażenie zaczyna się już od zdjęcia - zanim ktoś przeczyta ofertę czy napisze wiadomość. Dlatego warto, żeby Twoje zdjęcia pokazywały nie tylko profesjonalizm, ale też Ciebie: Twoją autentyczność, spokój i energię, z którą pracujesz.
Chcesz, żeby Twoje zdjęcia naprawdę były „Twoje”? Napisz do mnie! Razem stworzymy zdjęcia, które będą pokazywać, kim naprawdę jesteś!

21/02/2026
15/02/2026
10/02/2026

Fotografuję kobiety, bo sama nią jestem.
Nie z dystansu, nie z ciekawości obserwatorki, ale z miejsca współodczuwania.
Interesuje mnie to, co znane ciału, a trudne do nazwania. Sposób, w jaki kobiety zajmują przestrzeń albo z niej znikają. Jak niosą w sobie sprzeczności: siłę i zmęczenie, gotowość i opór, potrzebę bycia widzianą i potrzebę ukrycia się. Widzę te napięcia także w sobie.
Fotografując inne kobiety, konfrontuję się z własnym doświadczeniem. Z czasem zapisanym w ciele, z relacją do zmiany, do kontroli i jej utraty.
Ciekawi mnie to, co wspólne, ale niejednorodne. Jak różne ciała opowiadają podobne historie. Jak doświadczenie bycia kobietą zmienia się z wiekiem, a jednocześnie wraca do tych samych pytań.


27/01/2026
Zimą rzadko decydujecie się na sesje rodzinne. Czekacie na czas, gdy nie trzeba będzie zakładać tych wszystkich czapek i...
19/01/2026

Zimą rzadko decydujecie się na sesje rodzinne. Czekacie na czas, gdy nie trzeba będzie zakładać tych wszystkich czapek i rękawiczek. Ja też nie mogę się już go doczekać!

Ale zima w tym roku jest przepiękna. Mróz, mnóstwo śniegu i to słońce nisko nad horyzontem. No i zaczęły się ferie - czas na ruch, na śmiech, na bycie razem.
Dlatego rozważ umówienie się ze mną na spacer w śniegu 🌞❄️⛄️
Będzie fajnie!

Nie musi na mnie patrzeć.Wystarczy, że jest.Kocham te latające uszy ❤
17/12/2025

Nie musi na mnie patrzeć.
Wystarczy, że jest.
Kocham te latające uszy ❤

Za oknem zimno, w domu ciepłe skarpety i „gdzie jest mój sweter?”Gracie w karty. Śmiejecie się. Młodsza córka znów coś ć...
27/11/2025

Za oknem zimno, w domu ciepłe skarpety i „gdzie jest mój sweter?”
Gracie w karty. Śmiejecie się.
Młodsza córka znów coś ćwiczy - przewroty, mostki, te swoje akrobatyczne cuda, które robi mimochodem, jakby grawitacja była opcjonalna.
Starsza rozmawia przez telefon. Pies krąży jak pluszowy satelita, chce się bawić.
Tak wygląda zwykły zimowy dzień Waszej cztero-, sorry, pięcioosobowej ekipy, bo przecież pies!
Niby nic wielkiego, a jednak właśnie z takich chwil składa się bliskość.

Zapamiętujesz to? Czy czekasz? Na remont mieszkania, na nowe meble, na wiosnę.
Nie czekaj. Zaproś mnie do domu.
Zrobię Wam sesję, która zatrzyma chwile z teraz, te zwyczajne.
Za kilka lat spojrzysz na te zdjęcia i poczujesz ciepło.

Jestem mamą nastolatki. Nie pamiętam już jak to jest, kiedy dzieci są aż tak małe. Te małe rączki, uśmiechy najszersze n...
07/10/2025

Jestem mamą nastolatki. Nie pamiętam już jak to jest, kiedy dzieci są aż tak małe.
Te małe rączki, uśmiechy najszersze na świecie, zachwyt w oczach - to chwile, które przemijają w mgnieniu oka.

Zdjęcia nie zatrzymają czasu, ale potrafią zatrzymać emocje.
Czułość, bliskość, śmiech. To wszystko, co dziś wydaje się codziennością, za kilka lat stanie się najpiękniejszym wspomnieniem. Róbcie zdjęcia - mówię Wam to ja, mama nastolatki 😄

PS. A jeśli chcecie mieć tak piękne i radosne zdjęcie z dzieckiem jak Aein, to odzywajcie się do mnie 🙂

Wszystkojest dokładnie takie, jak ma być.*z archiwum
29/06/2025

Wszystko
jest dokładnie takie, jak ma być.

*z archiwum

Najpierw widzę światło.Przesącza się przez rolety, miękko opiera na skórze. Pachnie ciszą i ciepłem. Wchodzę z aparatem,...
27/06/2025

Najpierw widzę światło.
Przesącza się przez rolety, miękko opiera na skórze. Pachnie ciszą i ciepłem.
Wchodzę z aparatem, ale zanim zrobię pierwsze zdjęcie, zatrzymuję się. Żeby poczuć przestrzeń, oddech, intencję.

Ona masuje. Cicho, jakby tańczyła. Jej dłonie suną po ciele kobiety, która przyszła tutaj właśnie po to: by wrócić do siebie. Obserwuję, jak napięcie opuszcza jej plecy, jak twarz staje się coraz łagodniejsza, spokojniejsza. Zdjęcia robią się same. Nie reżyseruję. Podążam za energią.

Lomi Lomi Nui - jest coś mistycznego w tym masażu. Coś, czego nie uchwyci żadna migawka, a jednak próbuję. Fotografuję czułość. Fotografuję opiekę. Fotografuję zaufanie.

Jeśli jesteś masażystką, terapeutką, przewodniczką, która pracuje z ciałem, emocją, przestrzenią - zapraszam Cię na taką sesję, a raczej Ty rozważ zaproszenie mnie :). Fotografuję uważnie, z szacunkiem i delikatnością. Tworzę obrazy, które nie tylko pokazują, czym się zajmujesz, ale też opowiadają historię tego, kim jesteś, gdy otwierasz serce dla drugiego człowieka.

To nie tylko zdjęcia do mediów społecznościowych.
To obrazy, które będą mówić Twoim językiem.

Napisz do mnie i spotkajmy się w Twojej przestrzeni. Zaufaj moim oczom.
Ja zadbam o to, żeby Twoja praca mogła być widziana tak, jak na to zasługuje - z czułością.

22/05/2025

Adres

Warszawa
Warsaw

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka Nowacka-Witczak fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agnieszka Nowacka-Witczak fotografia:

Udostępnij

Kategoria