18/06/2026
W świecie, w którym wszystko dzieje się coraz szybciej, w moim studio w sercu Śródmieścia zatrzymuję czas. 🕰️
Fotografią zajmuję się od ponad 30 lat.
Przez te wszystkie lata nauczyłam się jednego: dobry portret nie powstaje dzięki technice, ale dzięki rozmowie i wzajemnemu szacunkowi. Jako dyplomowany pedagog wiem, że każdy z nas potrzebuje chwili uwagi, by poczuć się swobodnie. Dlatego w mojej pracy na pierwszym miejscu zawsze stawiam człowieka – jego historię, emocje i naturalne piękno.
U mnie nie ma pośpiechu. Jest czas na rozmowę i znalezienie tego jednego momentu, w którym czujesz się przed obiektywem najbardziej sobą. Bez filtrów, które zmieniają tożsamość – z dbałością o Twoją autentyczność i najwyższy poziom techniczny.
Jeśli szukasz miejsca, w którym poczujesz się po prostu dobrze, zapraszam do mojego studia. Stwórzmy razem coś, co zostanie z Tobą na lata.
Zamieszczam tu portrety wykonane z okazji "Dnia Matki" w naszym studio aby pokazać klimat jaki jest nam bardzo bliski. Wzajemną czułość między bliskimi osobami. 💕
Czy zainspirowałam Cię i masz pomysł co moglibyśmy zrobić razem?
Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Wspólnie ustalimy szczegóły Twojej sesji.