09/05/2026
Parę dni temu, zanim skończyło się lato ;> wiele skwerów w mieście było zatulipanionych na całego. Tu - przyłapane na rogu Tamki i Topiel. Ciekawe jakie miejsca w Warszawie znów się pięknie ukwiecą gdy wróci wiosna ;)
BTW – musiałem umyć ścianę z paskudnego grafitti, bo bardzo psuła odbiór :/
Polecam tryb pełnoekranowy. Jeśli zdjęcie się podoba – można udostępniać 🙂 Miasto Stołeczne Warszawa Go to Warsaw Warszawa Nieznana Warsaw Insider Aleksandra Sheybal miłośniczka Warszawy 0R8A5243