Ewelina Ścigan Fotografia

Ewelina Ścigan Fotografia Fotografia rodzinna, dziecięca, lifestyle

Cześć! Jak już część z Was wie, 15.01 Meta wyłączyła mi dostęp do moich kont na Instagramie. Chwilę później założyłam ko...
22/01/2025

Cześć!

Jak już część z Was wie, 15.01 Meta wyłączyła mi dostęp do moich kont na Instagramie. Chwilę później założyłam kolejne konto chcąc szukać z Wami kontaktu, ale ono niestety także zostało zablokowane. Aktualnie na Instagramie nie można wyszukać żadnego mojego konta.

Dużo mnie ta sytuacja kosztuje ale też pozwoliła mi na wiele rzeczy spojrzeć inaczej. Nie poddaję się i staram się cały czas kontaktować z działem technicznym w celu ratowania tego co udało nam się tam stworzyć. Do czasu, w którym się to uda, jestem tutaj i mam nadzieję że będziecie tu ze mną 🥰

I trzymajcie prosze kciuki żeby nie trwało to wiecznie ☺️

Czy jest jakaś „idealna różnica wieku” pomiędzy rodzeństwem? ​​​​​​​​​​​​​​​​Taka żeby się nie kłócili i nie bili o wszy...
22/11/2023

Czy jest jakaś „idealna różnica wieku” pomiędzy rodzeństwem? ​​​​​​​​
​​​​​​​​
Taka żeby się nie kłócili i nie bili o wszystko wołając przy tym słowo mama we wszystkich możliwych odmianach? Jest taka?​​​​​​​​
​​​​​​​​
Na sesjach często słyszę „ale Ci fajnie z tymi bliźniakami, zajmują się sobą, mają podobne zainteresowania, bawią się razem…” - mamy bliźniaków wiedzą że wcale tak nie jest 😂🤦🏼‍♀️​​​​​​​​
Później obserwuje i słucham Waszych opowieści o przygodach z pojawieniem się rodzeństwa i problemach związanych z różnicą wieku i zastanawiam się czy to w ogóle możliwe? Czy istnieje różnica wieku idealna?​​​​​​​​
​​​​​​​​
Jak jest u Was?​​​​​​​​
​​​​​​​​

Detale ✨ ​​​​​​​​​A jaki sprzęt jest najlepszy do kadrów pokazujących te maleńkie rączki, stópki czy fałdki? 📸​​​​​​​​​M...
25/10/2023

Detale ✨ ​​​​​​​​​A jaki sprzęt jest najlepszy do kadrów pokazujących te maleńkie rączki, stópki czy fałdki? 📸​​​​​​​​​
Moim ulubieńcem jest 50mm f1.8 z R6 🤎 powiedziałabym że to zestaw idealny ale to samo mówię jak mam pod R6 czy R podpięta 35mm f1.4 😂 i to samo mówiłam kiedy na sesje jeździły ze mną lusterkowce….

Czyli jak to jest z tym zestawem idealnym? To pytanie w zasadzie chyba nie ma jednej najlepszej odpowiedzi poza tą że najlepszym zestawem do detali i w zasadzie do każdej sesji jest wrażliwość fotografa, jego spojrzenie na scenę, zaangażowanie w pracę… po prostu fotograf. I nie mówię że sprzęt nie jest ważny bo to nie prawda! Mówię ze to FOTOGRAF robi zdjęcia 📸. I jeśli kocha to co robi i czuje to całym sobą to z każdym obiektywem wyczaruje coś pięknego 🥰

Zgadasz się ze mną?

Detale ✨ ​​​​​​​​A jaki sprzęt jest najlepszy do kadrów pokazujących te maleńkie rączki, stópki czy fałdki? 📸​​​​​​​​​​​...
25/10/2023

Detale ✨ ​​​​​​​​
A jaki sprzęt jest najlepszy do kadrów pokazujących te maleńkie rączki, stópki czy fałdki? 📸​​​​​​​​
​​​​​​​​
Moim ulubieńcem jest 50mm f1.8 z R6 🤎 powiedziałabym że to zestaw idealny ale to samo mówię jak mam pod R6 czy R podpięta 35mm f1.4 😂 i to samo mówiłam kiedy na sesje jeździły ze mną lusterkowce…. ​​​​​​​​
​​​​​​​​
Czyli jak to jest z tym zestawem idealnym? To pytanie w zasadzie chyba nie ma jednej najlepszej odpowiedzi poza tą że najlepszym zestawem do detali i w zasadzie do każdej sesji jest wrażliwość fotografa, jego spojrzenie na scenę, zaangażowanie w pracę… po prostu fotograf. I nie mówię że sprzęt nie jest ważny bo to nie prawda! Mówię ze to FOTOGRAF robi zdjęcia 📸. I jeśli kocha to co robi i czuje to całym sobą to z każdym obiektywem wyczaruje coś pięknego 🥰​​​​​​​​
​​​​​​​​
Zgadasz się ze mną?​​​​​​​​
​​​​​​​​

Prawdopodobnie to będzie najsłodszy kadr jaki dzisiaj zobaczycie 😊️ ja go dosłownie uwielbiam i zanim na dobre wjedzie ś...
20/10/2023

Prawdopodobnie to będzie najsłodszy kadr jaki dzisiaj zobaczycie 😊️ ja go dosłownie uwielbiam i zanim na dobre wjedzie świąteczne „Last Christmas” zamierzam Was dalej spamować ujęciami z tej sesji 🤎​​​​​​​​
​​​​​​​​
​​​​​​​​

📸 Witajcie, Kochani! 🍂 Jak się macie? Ja przyznaje że czasem przez tą odległość do Polski i tutejsze wciąż nieziemskie t...
21/09/2023

📸 Witajcie, Kochani! 🍂 Jak się macie? Ja przyznaje że czasem przez tą odległość do Polski i tutejsze wciąż nieziemskie temperatury, mam wrażenie że żyje w innej czasoprzestrzeni 😉 ✨ i z utęsknieniem czekam na zimę w ZEA 🇦🇪​​​​​​​​​​​​​​​​​​A Wy? Nadal cieszycie się letnim słońcem czy może już zaczynacie czuć jesienny powiew? 🍁 A może też jesteście już gotowi na magię zimy? ❄️ Dajcie znać w komentarzach, jakie macie obecnie nastroje! Jestem ich bardzo ciekawa

Stay tuned! 📷💫

abudhabifamilyphotographer

Dziękuję, że jestem częścią Waszych najważniejszych chwil! 💖 Bo czy jest coś cenniejszego niż wspólne spędzanie czasu z ...
18/09/2023

Dziękuję, że jestem częścią Waszych najważniejszych chwil! 💖

Bo czy jest coś cenniejszego niż wspólne spędzanie czasu z najbliższymi? To właśnie te chwile pełne uśmiechów, wzruszeń i radości sprawiają, że życie nabiera prawdziwego sensu. 🤗✨ Prawda?

Cieszenie się małymi rzeczami, takimi jak wspólny spacer w parku, poranna kawa przy rodzinnej rozmowie, czy szybkie tulaski z samego rana przed pospiesznym wyjściem do pracy… to właśnie te drobiazgi tworzą nasze życie. 🌟

A jak minął Wam ten weekend? 🌞 Koniecznie podzielcie się swoimi przeżyciami w komentarzach! 📷👨‍👩‍👧‍👦💕

Dzień dobry! Jak tam Wasz poniedziałek? ​​​​​​​​​​​​​​​​U nas od rana poranne szaleństwo przygotowań do szkoły! Tak! W U...
28/08/2023

Dzień dobry! Jak tam Wasz poniedziałek? ​​​​​​​​
​​​​​​​​
U nas od rana poranne szaleństwo przygotowań do szkoły! Tak! W UAE 🇦🇪 dzisiaj moi chłopcy rozpoczęli kolejny etap w życiu 🎒📚 a ja siedzę i obgryzam paznokcie ze stresu 🫣😂 ​​​​​​​​
​​​​​​​​
U Was koniec wakacji dopiero za tydzień i wtedy Wy będziecie zasypywać Instagram powrotami do szkoły, przedszkoli i żłobków. Już teraz za Was wszystkich trzymam kciuki ✊🏻​​​​​​​​
​​​​​​​​
Zanim jednak na dobre rozpocznie się szkolne szaleństwo cieszcie się ostatnimi chwilami wakacji 🤎 a ja też wrzucam Wam tu jeszcze kilka ciepłych, słonecznych kadrów w plenerowej sesji z 🌤️​​​​​​​​
​​​​​​​​

Lato pełne niezapomnianych chwil w większości jest już za nami, ale to nie oznacza, że musimy pożegnać się z nimi na dob...
15/08/2023

Lato pełne niezapomnianych chwil w większości jest już za nami, ale to nie oznacza, że musimy pożegnać się z nimi na dobre. Dziś chcę się podzielić z Wami sposobami na przechowywanie i segregowanie wakacyjnych fotografii, aby móc do nich wracać i cieszyć się nimi w każdej chwili. 🤎

1️⃣ Stwórz specjalny folder: Na swoim urządzeniu przechowuj zdjęcia z wakacji w oddzielnym folderze. To ułatwi dostęp i pozwoli uniknąć gubienia się w gąszczu innych zdjęć. Ja korzystam z folderów w Google. Mam do nich dostęp zawsze kiedy tego chcę.

2️⃣ Taguj emocje: Dodaj do zdjęć tagi opisujące emocje i miejsca. To pomoże Ci szybko odnaleźć konkretne wspomnienia i przywołać je z pamięci. Zaznaczaj lokalizacje.

3️⃣ Albumy tematyczne: Stwórz albumy tematyczne, np. "Plażowanie", "Zachody słońca" czy "Ciekawe miejsca". Sama najczęściej tworze albumy opisane miejscem i datą. To świetny sposób na zorganizowanie zdjęć.

4️⃣ Regularna selekcja: Co jakiś czas przejrzyj zdjęcia i zdecyduj, które naprawdę warto zachować. Taka selekcję szczególnie na urlopach wykonuje codziennie wieczorem. Z serii zdjęć wybieram najlepsze. Warto tez wrócić do takiej selekcji po jakimś czasie żeby na spokojnie przejrzeć raz jeszcze

5️⃣ Drukuj ulubione: Nie tylko wirtualnie! Wybierz te najpiękniejsze ujęcia i stwórz z nich fotoalbum lub wydrukuj na ścianę. Możesz zawsze poprosić mnie o pomoc w projektowaniu albumów. Mam w tym wprawę 😜

Zaskoczyło Cię coś? Jak Ty zatrzymujesz Wasze wakacyjne wspomnienia? Segregujesz zdjęcia czy wracasz z urlopu z milionem niepotrzebnych ujęć?

Dajcie znać, jakie macie swoje sposoby na przechowywanie fotografii!

📸 1.08 - Dziś obchodzimy światowy dzień karmienia piersią! W planach miałam piękną, grupową sesję pokazująca trudy i wys...
01/08/2023

📸 1.08 - Dziś obchodzimy światowy dzień karmienia piersią! W planach miałam piękną, grupową sesję pokazująca trudy i wysiłek jaki my mamy wkładamy w wychowanie naszych maluchów. Sesji nie ma ale to nie ma znaczenia bo bez niej też mogę powiedzieć Wam że siła, poświęcenie i miłość jaką wkładacie w karmienie są niesamowite! Tworzycie niepowtarzalną więź z waszymi noworodkami. 🤎
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Sama jestem jedną z tych mam które nie przystawiały dzieci do piersi ale walczyły z laktatorem. Do dzisiaj słyszę ten dźwięk w uszach 🙈 I właśnie dzisiaj szczególnie pamiętam o tych mamach, które z różnych powodów nie mogą karmić piersią. Ich wybór i droga są równie godne szacunku i wsparcia!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Pamiętajcie, że niezależnie od sposobu karmienia, każda z Was mam jest bohaterką. Jesteście wspaniałe! Bądźcie z tego dumne! 🤎
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Jaka była Twoja droga? Chcesz się podzielić swoją historią z innymi mamami?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Adres

Warsaw
01-494

Telefon

+48669408810

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ewelina Ścigan Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ewelina Ścigan Fotografia:

Udostępnij

Kategoria