10/06/2026
Warszawa. Paryż. Londyn. Wilno.
Im dłużej pracuję jako fotografka, tym częściej przekonuję się, że odległość nie jest przeszkodą.
Dziś odwiedziła mnie klientka, która przyleciała specjalnie z Paryża na swoją sesję zdjęciową. I właśnie takie momenty sprawiają, że na chwilę zatrzymuję się i myślę: wow.
W świecie, w którym fotografów jest tak wielu, świadomość, że ktoś wybiera właśnie mnie, planuje podróż i rezerwuje czas tylko po to, by stworzyć wspólnie wyjątkowe kadry, jest największym komplementem, jaki mogę otrzymać.
Dziękuję za zaufanie. To ono sprawia, że kocham swoją pracę jeszcze bardziej. 🤍
Make up & hair: