Kruschewska Photography

Kruschewska Photography Fotografie ślubne, wieczory panieńskie i sesje kobiece. Zdjęcia nasycone słońcem i naturą ☀️🌳

12/06/2026

Backstage z naszej sesji dla marki ✨

Tworzę zdjęcia dla marek, które mają swoją historię, wartości i wyjątkową energię.

Praca przy sesji dla marki to zawsze spotkanie z kobietami, które z pasją rozwijają swoją markę, tworzą piękne produkty i wkładają serce w każdy detal, to zawsze ogromna dawka inspiracji.
To opowieść o ludziach, emocjach i procesie tworzenia. Właśnie dlatego tak bardzo lubię sesje wizerunkowe dla kobiet prowadzących własne biznesy – każda z nich jest wyjątkowa i pokazuje autentyczną siłę kobiecej twórczości

🤍



sesjabiznesowa branding markaosobista kobiecybiznes przedsiebiorczakobieta kobietabiznesu fotografiakobiet contentcreator behindthescenes backstagesesji sesjazdjeciowa fotografbiznesowy fotografwarszawa markapremium tworczekobiety kobiecamarka biznesonline socialmediacontent personalbranding aquareli

1+1=3 ❤️sesja rodzinna • sesja ciążowa • sesja fotograficzna warszawa • fotograf warszawa • kruschewska_photo           ...
10/06/2026

1+1=3 ❤️

sesja rodzinna • sesja ciążowa • sesja fotograficzna warszawa • fotograf warszawa • kruschewska_photo

07/06/2026

Wierzę, że jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie możemy podarować drugiej osobie, są wspomnienia. A jeszcze cenniejsze stają się wtedy, gdy można do nich wracać po latach.

Dlatego tak bardzo lubię albumy. Te, które zamawiam dla swoich klientek, są naprawdę wyjątkowe – eleganckie, trwałe, poręczne i wykonane z najwyższą dbałością o jakość. To nie jest kolejny produkt, który schowamy do szuflady. To pamiątka, która zostaje na długie lata.

Album ma w sobie coś, czego nie zastąpi ekran telefonu. Można usiąść razem przy stole, przewracać kolejne strony, wracać do ważnych chwil i wspólnie je przeżywać na nowo.

Myślę, że właśnie dlatego jest tak wyjątkowym prezentem – bo nie daje tylko zdjęć. Daje powód do spotkań, rozmów i wspominania 🩷

Zazwyczaj przychodzę na sesję z jakimś pomysłem, wizją czy wyobrażeniem tego, co mogłoby się wydarzyć. Są jednak takie s...
05/06/2026

Zazwyczaj przychodzę na sesję z jakimś pomysłem, wizją czy wyobrażeniem tego, co mogłoby się wydarzyć. Są jednak takie spotkania, na które przychodzę i od razu widzę, że to klientka ma własny pomysł, własną wizję i jasno określone przekonanie o tym, jak chce siebie pokazać. Wtedy pozostaje mi po prostu za tym podążyć.

Czasem jest to dla mnie zaskakujące. Spotykając drugą osobę, w naturalny sposób tworzę sobie jej obraz w głowie. A kiedy stajemy naprzeciw siebie, okazuje się nieraz, że jej spojrzenie na samą siebie jest zupełnie inne. Chce pokazać się inaczej, niż mogłabym przypuszczać.

To sprawia, że bardzo szybko zatrzymuję własne pomysły i zaczynam uważnie słuchać oraz obserwować. Myślę, że właśnie to jest jedną z najważniejszych rzeczy w fotografii. Czasem idziemy do fotografa po to, by otrzymać dokładnie to, co widzimy w jego portfolio. Wybieramy go, bo chcemy produkt, który tworzy. A czasem szukamy fotografa, który wysłucha naszej wizji i zobaczy ją naszymi oczami.

Chyba jestem w tej drugiej grupie. I czuję, że dzięki temu za każdym razem mogę się czymś zadziwić i stworzyć coś, czego sama nigdy bym nie przewidziała😎

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych ❤️Z okazji Dnia Dziecka życzę nam wszystkim, dorosłym, żebyśmy pozwalali sobie w...
01/06/2026

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych ❤️

Z okazji Dnia Dziecka życzę nam wszystkim, dorosłym, żebyśmy pozwalali sobie wracać do tego, co proste. Żebyśmy nie zapominali, że kiedyś świat był mniej skomplikowany i że nadal może taki być, choćby na chwilę.

Życzę nam śmiechu bez powodu, ciekawości, której nie trzeba tłumaczyć, i zatrzymywania się przy małych rzeczach, które potrafią poprawić cały dzień.

Życzę sobie i Wam, bo wszyscy w środku jesteśmy wciąż trochę dziećmi, wszystkiego dobrego, dla małych i dużych dzieci ❤️

Sesje zdjęciowe nauczyły mnie chyba jednej rzeczy.Że szczery uśmiech będzie zawsze piękniejszyZdjęcia, które pokazują em...
29/05/2026

Sesje zdjęciowe nauczyły mnie chyba jednej rzeczy.
Że szczery uśmiech będzie zawsze piękniejszy

Zdjęcia, które pokazują emocje, ciepłe, radosne, prawdziwe, takie, które przywołują spokój, wrażliwość i wydobywają coś... takie kadry najbardziej warto tworzyć. Takie, które coś zostawiają po sobie.

Fotografie, które poruszają, które zostają w głowie na dłużej, nawet jeśli miałyby znaczyć coś tylko dla jednej osoby.

Chociaż szczerze? Niemożliwym jest, żeby drugim człowiekiem mogła zachwycić się tylko jedna osoba ♥︎

Sama Mamą nie jestem, ale mam wiele Mam wokół do podziwiania, obserwacji i słuchaniaWszystkim Wam, drogie Mamy, życzę dz...
26/05/2026

Sama Mamą nie jestem, ale mam wiele Mam wokół do podziwiania, obserwacji i słuchania

Wszystkim Wam, drogie Mamy, życzę dziś docenienia, docenienia i jeszcze raz docenienia. To wielka praca i dobro, które robicie 🩷

Jeszcze się nie chwaliłam, że zostałam Ciocią bąbelka ❤️
20/05/2026

Jeszcze się nie chwaliłam, że zostałam Ciocią bąbelka ❤️

Cześć, jestem Zuza!Często w swojej pracy spotykam kobiety, które już na początku sesji mówią, że nie nadają się do bycia...
09/05/2026

Cześć, jestem Zuza!

Często w swojej pracy spotykam kobiety, które już na początku sesji mówią, że nie nadają się do bycia fotografowanymi. Od razu zwracają uwagę na to, co im nie idzie, co im „nie wychodzi”, na swoje mankamenty.

I to jest ciekawe, ponieważ ja, patrząc z boku, widzę zupełnie coś innego. Widzę po prostu piękną, interesującą i zupełnie unikatową osobę.

W fotografii, którą tworzę, nie chodzi o perfekcyjne ustawienie. Nie chodzi o to, żeby wiedzieć, gdzie położyć ręce albo jak „dobrze wyglądać”.

Chodzi o ten moment, w którym pozwalasz temu wszystkiemu być.
Kiedy pozwalasz sobie zanurzyć się w tej chwili w pełnej akceptacji, gdzie wszystkie te wewnętrzne „przytyki” odchodzą na bok.

I właśnie wtedy dzieje się coś pięknego.

Z napięcia zaczynasz oddychać swobodniej.
Ruchy stają się Twoje.
I przestajesz myśleć o tym, jak wypadasz.

Wtedy powstają zdjęcia, które najbardziej lubię.
Nie idealne, ale absolutnie piękne.
Takie, do których wraca się nie tylko po to, żeby zobaczyć jak się wyglądało, ale żeby przypomnieć sobie, jak się wtedy czuło.

Dlatego powtarzam: nie musisz umieć pozować.
Wystarczy, że przyjdziesz.
A ja zajmę się resztą 🤍

Adres

Fiołków
Warsaw

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00

Telefon

+48536753111

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kruschewska Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kruschewska Photography:

Udostępnij

Kategoria