Rozwój w Podróży

Rozwój w Podróży Doświadczając Świata każdego dnia zauważaj więcej niż widziałeś/widziałaś wczoraj. Nie jestem profesjonalnym fotografem.

Ale mam ogromną frajdę z robienia zdjęć... Zapraszam Cię do mojego świata utrwalonego obiektywem. Zacznij podróż nie tylko po świecie, ale przede wszystkim przez własne życie - tutaj dowiesz się m.in. jak możesz samodzielnie rozwijać siebie, wpływać na swoje emocje, samopoczucie, w jaki sposób odbudujesz poczucie własnej wartości oraz odnajdziesz to, co dla Ciebie ważne. Opierając się na włąsnyc

h doświadczeniach oraz historiach ludzi, których poznaję - pokazuję jak uczyć się świadomego życia, które pozwala unikać popełniania tych samych błędów (zarówno w życiu prywatnym jak i biznesie), dzięki czemu łatwiej będzie Ci osiągać stawiane sobie cele, budować zdrowe, bezkonflikowe relację z innymi i mieć siłę oraz odwagę przeżyć życie tak, jak sam/a chcesz! :)

Ruiny Zamku Sobień
08/05/2021

Ruiny Zamku Sobień

Klasztor Karmelitów bosych w Zagórzu.
08/05/2021

Klasztor Karmelitów bosych w Zagórzu.

Maj 2021 - Solina
07/05/2021

Maj 2021 - Solina

07/05/2021

Wycieczka po Solinie 2021 :)

Wypad w Bieszczady. Mała relacja z Połoniny Caryńskiej. :)
04/05/2021

Wypad w Bieszczady. Mała relacja z Połoniny Caryńskiej. :)

Wspomnienie majowego spaceru po poznańskim parku :)  Pięknie i bardzo zielono
07/06/2020

Wspomnienie majowego spaceru po poznańskim parku :)
Pięknie i bardzo zielono

    Ten moment, kiedy jedziesz do pobliskiego miasteczka na godzinkę, a lądujesz 100 km dalej na toruńskich piernikach ;...
20/05/2020



Ten moment, kiedy jedziesz do pobliskiego miasteczka na godzinkę, a lądujesz 100 km dalej na toruńskich piernikach ;)

Oczywiście aparat był ze mną. I może mało profesjonalnie, ale osobiście jestem bardzo zadowolona ze swoich kilku dzisiejszych ujęć ;)

Niedługo podzielę się z Wami nimi, tymczasem wracając wrzucam malutką zajawkę :)

Pięknego wieczoru,
Karolina

P.S. Ktoś z tu obecnych też tak uwielbia spontaniczne wypady jak ja?

O, dziś się z Wami podzielę obserwacjami z polnych spacerów ;)
17/05/2020

O, dziś się z Wami podzielę obserwacjami z polnych spacerów ;)

[Co ma wspólnego wypalone od środka drzewo i Twoja szczęśliwa przyszłość?]

W ostatnich tygodniach regularnie zaczęłam chodzić na spacery polną drogą. Za każdym razem cieszyłam się natura doceniając to, co widziałam wokół. Zwracałam uwagę na rozkwitające drzewa, wzrastające zboża, kwitnące rośliny.

Pewnego dnia postanowiłam zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Chcąc złapać dobry kadr drzewa, które mijałam za każdym razem, postanowiłam zejść na chwilę z drogi i obejść je z drugiej strony, aby zrobić planowane ujęcie. Aby móc się tam dostać musiałam pokonać kopiec kamieni i kilka innych przeszkód, które skutecznie utrudniały obejście wielkiego drzewa z drugiej strony.

I oto doznałam wielkiego szoku. Nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam. Drzewo, którego rozkwit podziwiałam za każdym razem idąc na spacer, okazało się... w pełni od środka wypalone. Jak widzicie zresztą na załączonym zdjęciu.

Nie mogłam się napatrzeć... Od środka niemal całkowicie puste... Rozłamane i spalone... A pomimo to na swój sposób piękne. Nie wiem czy to piorun je tak rozłupał i wypalił wnętrze czy cokolwiek innego było tego przyczyną... Wiedziałam jedno - na zewnątrz silne, piękne, duże, z zielona koroną... Chyba z 10 minut stałam i wpatrywałam się nie mogąc uwierzyć w to, co zobaczyłam. I po raz kolejny w swoim życiu przekonałam się, jak niesamowita jest przyroda i natura... I jak wiele człowiek może się od niej nauczyć...

Czego?

To wewnętrzne wypalenie. Jak często siebie na zewnątrz kreujemy i w określony sposób pokazujemy światu... Tak często będąc wewnętrznie wypalonymi. Jednocześnie pomimo ran, jakie w środku kryjemy, potrafimy być silni i piękni... Jak to drzewo...

Twoje wewnętrzne rany, ból cierpienie, często odczuwana pustka, odrzucenie, opinia innych... To wszystko tak często wypala od środka. I tak często powoduje może się wydawać, że już się nie da zapuścić kolejnych pąków i wyhodować kolejnej zielonej korony... Może się wydawać, że to już koniec.

Tymczasem tak naprawdę to od podejmowanych decyzji zależy czy pozwolimy, aby zranienia z przeszłości hamowały nas w dniu dzisiejszym. To od każdego i każdej z nas, to od Ciebie zależy czy będziesz skupiała się na swoim wewnętrznym wypaleniu, jakiego doświadczyłaś w przeszłości, czy zamiast tego pozwolisz sobie na wspaniałe, szczęśliwe życie pokazując światu, że pomimo wszystko jesteś wspaniała jaka jesteś odsuwając na bok to, co ktoś powie czy pomyśli, dając sobie tym samym prawo do wewnętrznego rozkwitu i lepszej przyszłości.

Obserwując osoby, z którym pomagam, pracując indywidualnie jak również grupowo, widzę każdego dnia, że coraz więcej z Was wybiera możliwość dalszego wzrastania... To jest piękne i niesamowite.

I Tobie też życzę, abyś miała odwagę być jak to drzewo, pomimo wewnętrznego wypalenia w przeszłości, dziś wciąż piękna i nie do pokonania. :)

Karolina

Masz swoje ulubione miejsce na Ziemi? Miejsce, które Cię zachwyciło i do którego po prostu wiesz, że jeszcze wrócisz?Dla...
09/05/2020

Masz swoje ulubione miejsce na Ziemi? Miejsce, które Cię zachwyciło i do którego po prostu wiesz, że jeszcze wrócisz?

Dla mnie takim miejscem jest Norwegia. Różnorodność krajobrazów zapierających dech w piersiach jest nie do policzenia! Pamiętam jak nie mogłam się napatrzeć... Przez niespełna trzy tygodnie, każdego dnia czułam się jak na innej planecie, wciąż zachwycając się kolejnymi krajobrazami podczas namiotowej objazdówki :)

I zapewne jeszcze tutaj niejedno zdjęcie mojego autorstwa zobaczysz z tego bajecznego kraju

Cześć! Dziś w ramach pobytu na wsi odbyła się sesja do ocenzurowanej wersji "Rolnik szuka żony na Bali". ;)  Oto efekty ...
08/05/2020

Cześć! Dziś w ramach pobytu na wsi odbyła się sesja do ocenzurowanej wersji "Rolnik szuka żony na Bali". ;)

Oto efekty pozowania dzisiejszego kandydata...

Jak myślicie, nadaje się w ogóle na rolnika?
;)

*****
Fot. Karolina Mikulko

15/03/2020

Koronawirus❓To znaczy, że czas na powrót do rozwoju w podróży. Zaczynamy od podstaw, czyli Karolina po kilku latach znowu za kierownicą. :D Podejście nr 5978 😆😆😆 Może w tym roku uda się już za nią zostać pewniej niż zwykle i już na stałe... 🤔 Jak myślicie, zacznę w końcu normalnie i samodzielnie jeździć autem ❓🤔 🙃

Urlop 2019.Rozpoczęty od trekkingu na Hochschober Hütte w Austrii. Piękne alpejskie krajobrazy, których nigdy wcześniej ...
07/08/2019

Urlop 2019.

Rozpoczęty od trekkingu na Hochschober Hütte w Austrii. Piękne alpejskie krajobrazy, których nigdy wcześniej nie miałam okazji widzieć. Góry niesamowite, a alpejskie krowy przyjaźnie nastawione do człowieka uważnie obserwują każdy jego krok ;) Następnie malownicza trasa wzdłuż jeziora Garda, aż do włoskiej miejscówki w górach. Kolejne dwa dni spędzone w dolinie, gdzie był czas na relaks, kąpiele w górskim potoku, zregenerowanie mięśni i zwiedzanie niewielkiego, wymierającego miasteczka w Alpach. Wesoło było dogadywać się z przedstawicielami lokalnej społeczności, gdzie nie było łatwo znaleźć kogoś mówiącego po angielski. ;) Poza tym Włosi bardzo chętni do zabierania na stopa, nawet jeśli jest więcej osób niż dwoje i nie potrafią zrozumieć nic poza nazwą miejscowości, do której się chce dojechać. ;) Obecnie jesteśmy już w drodze do Francji, gdzie jutro czeka nas kolejna wyprawa w Alpy. Tymczasem dzielę się także kilkoma zdjęciami, które oddadzą fragment dotychczasowej podróży. :)

Adres

Warsaw

Telefon

792 - 872 - 910

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Rozwój w Podróży umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria