01/12/2021
Cześć!
Poznajcie dzisiaj Agatę, założycielkę Poczuj się lepiej! Poczuj się lepiej
Instruktorkę jogi, studentkę psychologii i espertkę od neuroróżnorodności.🧠
Jogę ćwiczy od 10 lat, a od 7 lat aktywnie uczy innych. Praktykę jogi rozpoczęła w Indiach, a doszkalała się choćby u czy studiując na AWF. Kobieta, która łączy intuicyjne bycie blisko przy sobie z badaniami nad wpływem jogi i medytacji na zdrowie ciała i ducha. Prywatnie kocha góry, głaszcze koty i zawsze jest głodna - wiedzy! ☺️
Na jej zajęciach dowiecie się jak praktykować jogę z radością i wyrozumiałością dla siebie, żyć uważniej oraz zadbać o zdrowie psychiczne. 🪴
Razem ze swoim zespołem na stałe prowadzi w Moon zajęcia jogi, które znajdziecie w naszym przypiętym Stories oraz na jej stronie www. Dodatkowo dziś na jej kanale YT pojawiła się darmowa praktyka zrealizowana w naszej przestrzeni.
Do zobaczenia na macie! 🧘🏼♀️