15/04/2020
Dobrze czasem być w pracy....
czysta amatorszczyzna
bawię się w fotografię
chętnie spróbuję sił w portretach
Warsaw
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Czasem coś mi wyjdzie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.