09/06/2026
Cześć! 😊 Obiecałam wczoraj relację z ostatniego spotkania Amcarowych Wtorków w Warszawie — i oto jest 🚗🇺🇸
Ogromnie cieszy i motywuje tak wysoka frekwencja na spotkaniach. Ale jeszcze większą radość dają słowa, które padają podczas rozmów z Wami: „Lubię tu przyjeżdżać” 🥰
To właśnie dzięki Wam tworzy się atmosfera, do której chce się wracać — nie tylko dla samochodów, ale też dla ludzi, rozmów i wspólnie spędzonego czasu. W imieniu całej ekipy dziękuję, że jesteście i do zobaczenia na kolejnych Amcarowych Wtorkach!
Amcarowe Wtorki Warszawa
Komisja Pojazdów Amerykańskich Automobilklub Polski
Automobilklub Polski
Jeśli mielibyście ochotę wesprzeć moją fotograficzną pasję małą czarną to będzie mi niezmiernie miło 😊
☕️ https://buycoffee.to/ustrzelone