16/11/2020
Co prawda to nie wiosna, kiedy wszystko budzi się do życia, ale na moment się przebudziłem fotograficznie. Może te przebudzenia będą częstsze, bo zaczyna mnie coraz bardziej kusić ku powrotowi do naciskania migawki, ale... będzie co ma być. Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciem, na którym jest Agata, oraz linkiem na stronę, gdzie jest parę zdjęć więcej. Miłego i trzymajcie się w zdrowiu!
https://www.buzuk.pl/blog/agata